Ултрапромотивна цена за чистење на Вашата клима! 11% попуст или само 1250 ден. за хемиско и антибактериско чистење на клима и дополнителни 35% попуст за дополна на фреон во „Др. Хаус - Мултисервис“

Со купување на овој ваучер добивате 23 "kupinapopust" поени.

Купи за 1250 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1400 ден.
  • Попуст 11%
  • Заштедуваш 150 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  10.06.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
• Хемиско и антибактериско чистење на Вашата клима.
 Дополнителен попуст од 35% за дополна на фреон (редовната цена за промена на фреон е 1500 денари)
Појаснување:
 Понудата е наменета за клими до 3.5 KW
• Чистењето на климата го подразбираат следново:
- проверка на работењето
- перење на внатрешна и надворешна единица (надворешно и внатрешно чистење на клима уред)
- чистење на филтерот на клима уредот
- дезинфекција
• Тимот од „Др. Хаус - Мултисервис“ сервисот го врши онаму каде ќе ги повикате (во вашиот стан/ канцеларија, но со задолжително претходно закажување). Процесот на чистење е со времетраење од околу 30-40 мин.
 Потребна е резервација на телефон 078/ 842 847
 Еден купен ваучер важи само за еден клима уред.
• Понудата важи само за во град Скопје.
• Ваучерот може да се користи веднаш.

Адреса: 
Аминта трети број 73
Покажи ми го патот
Телефон за контакт и резервации:
моб. 078 842 847
е-маил: 
h.majstor@yahoo.com
Facebook

Пред купување на купоните задолжително закажете термин на 078/ 842-847


Др. Хаус - Мултисервис

Чистината на клима уредот влијае на нејзините перформанси, како и на Вашето здравје. Дозволете професионалци да се погрижат за Вас. Нудиме пролетно машинко чистење со еколошко средство наменето за уништување на сите штетни материи на Вашиот клима уред за само еден ден.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 17 ч. 48 мин.
 
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Уште 1 ден и 13 ч.
 12 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 1 ден и 13 ч.
 
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год. - 40%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год.
Уште 1 ден и 13 ч.
 2 Купувачи
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год. - 52%
Хотел „Almopia 3* “ - Лутраки
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год.
Уште 1 ден и 13 ч.