35% попуст или 390 ден. за уникатна женска сукња со карнер и боја по избор (црна, црвена и бордо) од „Atelier Per Sempre“

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 600 ден.
    • Попуст 35%
    • Заштедуваш 210 ден.
  • 26/30 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.10.2017  до  30.11.2017 

Добивате:
 Уникатна женска сукња со карнер и боја по избор:
- Црна
- Црвена
- Бордо
 Величини: 
- s / 36
- m / 38
- l / 40 
 Бордо сукња величина l / 40 нема повеќе на залиха!
 Сукња која е пријатна за носење.
 Бидете уникатни во секоја пригода.
Појаснување:
 Пред да го купите ваучерот ве молиме јавете се на 070/732-842 за да ве информираме околку достапноста на производот.
 Ваучерот може да се користи веднаш!
 Сукњата е изработена од памук и ликра.
Постапка за превзeмање на производот:
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk
 Контак за нарачка преку порака на инстаграм, е-маил: persempre.mk@outlook.com или на тел: 071/ 530 581
 По уплатата, јавете се на 070/732-842, за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на admin@kupinapopust.mk ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.

 Доставата за испораки во Скопје чини 120 ден. за производ до 1 кг. или 150 ден. за брза испорака истиот ден. За испорака низ другите градови во Македонија достава до 1кг. чини 150 ден.


Ул. Христо Татарчев бр.2/50
нас. Кисела Вода
Покажи ми го патот
тел: 071/ 530 581
е-маил
persempre.mk@outlook.com  
Facebook
Instagram

• Контак преку порака на инстаграм, е-маил: persempre.mk@outlook.com или на тел: 071/ 530 581

Atelier Per Sempre
Колекција и реализација на уникатни креации!

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин.  - 35%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana...
Уште 20 ч. 9 мин.
 
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год. - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год.
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Hotel Olymp***, Bansko
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Уште 7 дена и 2 ч.
 8 Купувачи
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Уште 20 ч. 2 мин.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 20 ч. 8 мин.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 19 ч. 57 мин.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 20 ч. 1 мин.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 20 ч. 2 мин.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 20 ч. 2 мин.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 7 дена и 2 ч.
 11 Купувачи
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. - 48%
Драмско студио „Играј и Учи“
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год.
Уште 20 ч. 6 мин.
 
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 20 ч. 2 мин.
 8 Купувачи