3500 ден. за трајна шминка на уста (безболна метода) во најдоброто „Мое Студио Дадар“

Со купување на овој ваучер добивате 59 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 1/10 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.11.2019  до  25.12.2019 

Добивате:
 Трајна шминка на уста (безболна метода)
 Трајност до неколку год.
Појаснување:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон: 070/ 335 249
 Ваучерот може да се користи веднаш.
• За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


 ул.Петар Поп Арсов 50
(веднаш до Католичка црква)
Покажи ми го патот

 тел. 02/ 3 222 922
Раб. време: 
секој раб. ден од 10:00 - 20:00ч
e-mail:
dadar_01@yahoo.com
Facebook

• Задолжително е претходно да се јавите да закажете термин на тел: 02/ 3 222 922

Мое студио „Дадар“

За твојата убавина одбери го најдоброто, „Мое студио Дадар“


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 6 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Flex Glue - супер јак лепак
Online Shopping Mk
Flex Glue - супер јак лепак
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Dust Daddy - додаток за правосмукалка - 43%
Online Shopping Mk
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 6 дена и 3 ч.
 2 Купувачи
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Online Shopping Mk
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Уште 6 дена и 3 ч.
 1 Купувач
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 6 дена и 3 ч.
 2 Купувачи
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Online Shopping Mk
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 3 ч.
 1 Купувач