3999 ден. за INTEX базен Дино тобоган со димензија 249x191x109 цм

Со купување на овој ваучер добивате 84 "kupinapopust" поени.

Купи за 3999 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.05.2022  до  31.08.2022 

Добивате:
• INTEX базен 
 Капацитет: 216л
Димензија: 249х191х109 цм
• Максимално оптоварување: 81кг
 Прекрасен базен на надувување кој ќе овозможи забава со часови на вашите најмили. 
 Содржи топчиња со дијаметар од 8цм
 Децата ќе сакаат да се лизгаат по вулканот а потоа да се нурнат во прекрасниот дино базен
 Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете
 Одличен за вашиот двор или градина
 Шифра на производот: 3057444
• Секое лето си има своја приказна, започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава
• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови
Појаснување:
 Синиот и гладен диносаурус има дупка во устата како мета за топчињата.
 А доколку го поврзете базенот со црево за вода ќе добиете освежителен водопад за дополнителна забава


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 6 дена и 15 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 6 дена и 15 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 6 дена и 15 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 6 дена и 15 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 6 дена и 15 ч.