979 ден. за филтер ДОСАЛ со полифосфат

Со купување на овој ваучер добивате 20 "kupinapopust" поени.

Купи за 979 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.05.2022  до  31.07.2022 

Добивате:
 Филтер ДОСАЛ со полифосфат
 Наменет за спречување на таложење на бигор во вашите машини за перење алишта, садови како и бојлери. 
 Филтерот е едноставен за монтирање.
 Во ДОСАЛ филтерот има 160gr. полифосфат.
 Во зависност од интензитетот на користење на овој филтер, можете да го надополните со полифосфат, кој доаѓа во пакување од 0,5kg и 1.5kg.
 Се користи за вода што се користи за технички цели (можете да миете садови, да перете алишта, да се туширате).
 Филтерот Geyser 1PF обезбедува нежно перење (алиштата стануваат помеки без употреба на специјални детергенти).
 Филтерот е изработен од издржлива пластика и лесно се поставува на главната мрежа за ладна вода

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 11 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 3 дена и 11 ч.