Промена на летни со зимски гуми, центрирање на предница, замена на кочници и моторно масло, зимски гуми и алуминиумски бандажи 
Превземете бесплатен купон и откријте ги СУПЕР промотивните цени во Европа Гуми!

Превземи купон
  • Преостанато време
  • 37 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.10.2018  до  31.10.2018 

 Превземете бесплатен купон и откријте ги промотивните цени на производите и услугите од сервисен центар „Европа гуми“

Издвојуваме ТОП 3 услуги:

 Зимски гуми од светски познатиот бренд BRIDGESTONE и неговите подбрендови FIRESTONE и DAYTON како и одличните производи на холандскиот производител на премиум гуми VREDESTEIN и APOLLO
- Гумите купени од ЕВРОПА ГУМИ имаат една година гаранција.


• Повеќе информации за зимските гуми, можете да погледнете на следниов линк.

• Алуминиумски фелни (бандажи) од светски познатиот италијански бренд MAK
- Поимот алуминиумска фелна означува фелна излиена од легура на алуминиум или магнезиум.
- Алуминиумските фелни се полесни и  имаат поголема цврстина од челичните, поради што имаат подобар перфоманс.
 Во однос наматеријалот од кои се произведени, можат да се класифицираат во неколку групи:
- Лиени алуминиумски фелни
- Ковани алуминиумски фелни
- Хромирани алуминиумски фелни
- Магнезиумски алуминиумски фелни


• Повеќе информации за алуминиумските фелни (бандажи), можете да погледнете на следниов линк.

• Брз Сервис , промена на летни со зимски гуми,  моторно масло, промена на кочници, промена на спони, јабучици, стабилизатори, центрирање на преден трап, амортизери


• Повеќе информации за сите услуги од "Европа Гуми", можете да погледнете на следниов линк.ул. Борис Трајковски бр.18
( Поранешна Првомајска до Lukoil)
Покажи ми го патот

 тел. 02/ 2720 - 022
02/ 3217 - 913
075 410 119


 Раб. време: од понеделник до петок
од 08:00 до 18:00 часот
сабота од 09:00 до 15:00 часот


 e-mail:
info@evropagumi.com.mk

 web

 Facebook

Потребна е претходна резервација на тел. 02 2720 022, 075 410 119.Европа гуми - Во нашиот сервисен центар можете да ги најдете производите од светски познатиот бренд BRIDGESTONE и неговите подбрендови FIRESTONE и DAYTON, сите произведени во фабриките на BRIDGESTONE низ Европа или Јапонија.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 6 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 6 дена и 16 ч.
 4 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 6 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор - 47%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Полица GNEDBY од 'Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Полица GNEDBY од "Ikea"
Уште 42 дена и 11 ч.
 1 Купувач
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Уште 10 ч.
 1 Купувач
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за возрасни - 64%
Училиште за уметност „Galeria KOTI“ - Карпош 1
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање з...
Уште 6 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца - 32%
Училиште за уметност „Galeria KOTI“ - Карпош 1
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање з...
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Kилим - модел KARBAK од „Ikea„
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Kилим - модел KARBAK од „Ikea„
Уште 9 ч. 56 мин.