Промена на летни со зимски гуми, центрирање на предница, замена на кочници и моторно масло, зимски гуми и алуминиумски бандажи 
Превземете бесплатен купон и откријте ги СУПЕР промотивните цени во Европа Гуми!

Превземи купон
  • Преостанато време
  • 201 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.10.2018  до  28.12.2018 

 Превземете бесплатен купон и откријте ги промотивните цени на производите и услугите од сервисен центар „Европа гуми“

Издвојуваме ТОП 3 услуги:

 Зимски гуми од светски познатиот бренд BRIDGESTONE и неговите подбрендови FIRESTONE и DAYTON како и одличните производи на холандскиот производител на премиум гуми VREDESTEIN и APOLLO
- Гумите купени од ЕВРОПА ГУМИ имаат една година гаранција.


• Повеќе информации за зимските гуми, можете да погледнете на следниов линк.

• Алуминиумски фелни (бандажи) од светски познатиот италијански бренд MAK
- Поимот алуминиумска фелна означува фелна излиена од легура на алуминиум или магнезиум.
- Алуминиумските фелни се полесни и  имаат поголема цврстина од челичните, поради што имаат подобар перфоманс.
 Во однос наматеријалот од кои се произведени, можат да се класифицираат во неколку групи:
- Лиени алуминиумски фелни
- Ковани алуминиумски фелни
- Хромирани алуминиумски фелни
- Магнезиумски алуминиумски фелни


• Повеќе информации за алуминиумските фелни (бандажи), можете да погледнете на следниов линк.

• Брз Сервис , промена на летни со зимски гуми,  моторно масло, промена на кочници, промена на спони, јабучици, стабилизатори, центрирање на преден трап, амортизери


• Повеќе информации за сите услуги од "Европа Гуми", можете да погледнете на следниов линк.ул. Борис Трајковски бр.18
( Поранешна Првомајска до Lukoil)
Покажи ми го патот

 тел. 02/ 2720 - 022
02/ 3217 - 913
075 410 119


 Раб. време: од понеделник до петок
од 08:00 до 18:00 часот
сабота од 09:00 до 15:00 часот


 e-mail:
info@evropagumi.com.mk

 web

 Facebook

Потребна е претходна резервација на тел. 02 2720 022, 075 410 119.„ЕВРОПА ГУМИ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин.  - 35%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana...
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год. - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год.
Уште 3 дена и 19 ч.
 
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Hotel Olymp***, Bansko
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Уште 3 дена и 19 ч.
 8 Купувачи
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 4 дена и 12 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 3 дена и 19 ч.
 11 Купувачи
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. - 48%
Драмско студио „Играј и Учи“
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год.
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 4 дена и 13 ч.
 8 Купувачи