50% попуст или 490 ден. за промена и балансирање на 4 пневматици. Погрижете се за Вашето возило во „CERES“

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Купи за 490 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1000 ден.
  • Попуст 51%
  • Заштедуваш 510 ден.
 • Преостанато време
 • 25 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  12.03.2019  до  30.04.2019 

Добивате:
 Промена и балансирање на 4 пневматици.
 Стабилно возило подготвено за пролетни услови.
Појаснување:
 Напомени: 
- За возила со гуми со димензија 17" и над 17" потребни се 2 купони.
- За комби возила и возила со run-flat гуми потребно е да купите два купона.

 Ваучерот се однесува за промена и балансирање на 4 пневматици.
 Ваучерот може да се користи веднаш. Задолжителна е резервација на термин на 02/ 2 457 - 280, моб. 070 367 585  
 Ве молиме за разбирање доколку Ви закажат термин за недела до две, бидејќи периодов е гужва во сите авто салони во Скопје.
 Задолжително носете испечатен ваучер.

Ул. Борис Трајковски
Покажи ми го патот
(поранешна ул.Првомајска, кај Цементара)
или на ул. Скупи бр. 1,
(нова подружница на Ceres
лоцирана во Момин Поток,
на самиот главен булевар)
Телефони за контакт:
02/ 2461 - 285
02/ 2457 - 280
Работно време:
од пон. до петок
09:00 - 17:00ч
сабота - 10:00 - 16:00ч
Недела е неработен ден.
е-mail: ceresmk@yahoo.com
Facebook
WEB

• Задолжителна е резервација на термин на 02/ 2 457 280 или на 070/ 367 585 
CERES - Skopje guma

Нашиот дистрибутивен систем се темели на директна испорака на пневматиците до нашите дилери кои се лоцирани во сите поголеми градови во Македонија. Дилерската мрежа се состои од околу 30 сервиси низ целата држава. За да удобноста на клиентите биде целосна, во склоп на сервисот има кафитерија каде што гостите може да се релаксираат со пијалок ,бесплатен wi-fi или пак da ја гледаат омилената тв програма. За сите гуми купени од салонот на Церес е обезбедена бесплатна монтажа. За подобра искористеност на пневматиците сервисот располага со машина за полнење на гумите со азот. Доколку има потребa предницата на Вашето возило ќе биде центрирана со најсовремен ласерски апарат. Вработените во Церес се квалификувани да ви ги дадат сите потребни информации и совети околу вашиот правилен избор на пневматици. Воедно располагаме со простор за чување на вашите летни/зимни пневматици.

Гумите складирани во магацинот се искладиштуваат по принципот first in first out што значи дека гумите кои први влегле први се искладиштуваат со што не се дозволува во магацинот да останат гуми со постар датум на производство. Церес е сертифициран со стандардот ISO9001:2008 со што се потврдува квалитетот на услугите на неговото долгогодишно работење и професионално искуство. Во портфолиото на Церес се голем број на стопански претпријатија,државни институции,транспортни фирми кои вршат меѓународен и внатрешен транспорт, градежни фирми итн. Гума за секое транспотрно сретсво и градежна машина , по најповолни цени е нашата формула за успех.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 7 дена и 16 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 7 дена и 16 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 7 дена и 16 ч.
 
Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 6 дена и 20 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 7 дена и 16 ч.