Промена и балансирање на 2 или 4 пневматици. Погрижете се за Вашето возило во „CERES“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Купи за 350 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 39 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.11.2019  до  31.12.2019 

• Промена и балансирање на 2 пневматици - 350 ден. 
• Промена и балансирање на 4 пневматици - 590 ден.

Појаснување:
 Напомени: 
- За возила со гуми со димензија 17" и над 17" потребни се 2 купони.
- За комби возила и возила со run-flat гуми потребно е да купите два купона.

 Ваучерот се однесува за промена и балансирање на 2 или 4 пневматици.
 Ваучерот може да се користи веднаш. Задолжителна е резервација на термин на 02/ 2 457 - 280 и 070 367 585  
 Ве молиме за разбирање доколку Ви закажат термин за недела до две, бидејќи периодов е гужва во сите авто салони во Скопје.
 Задолжително носете испечатен ваучер.


Ул. Борис Трајковски
Покажи ми го патот
(поранешна ул.Првомајска, кај Цементара)
Телефони за контакт:
070/ 367 585 
02/ 2457 - 280

Работно време:
од пон. до петок
09:00 - 17:00ч
сабота - 10:00 - 16:00ч
Недела е неработен ден.
е-mail: ceresmk@yahoo.com
Facebook
WEB

• Задолжителна е резервација на термин на 02/ 2 457 280 или на 070/ 367 585 
CERES - Skopje guma

Нашиот дистрибутивен систем се темели на директна испорака на пневматиците до нашите дилери кои се лоцирани во сите поголеми градови во Македонија. Дилерската мрежа се состои од околу 30 сервиси низ целата држава. За да удобноста на клиентите биде целосна, во склоп на сервисот има кафитерија каде што гостите може да се релаксираат со пијалок ,бесплатен wi-fi или пак da ја гледаат омилената тв програма. За сите гуми купени од салонот на Церес е обезбедена бесплатна монтажа. За подобра искористеност на пневматиците сервисот располага со машина за полнење на гумите со азот. Доколку има потребa предницата на Вашето возило ќе биде центрирана со најсовремен ласерски апарат. Вработените во Церес се квалификувани да ви ги дадат сите потребни информации и совети околу вашиот правилен избор на пневматици. Воедно располагаме со простор за чување на вашите летни/зимни пневматици.

Гумите складирани во магацинот се искладиштуваат по принципот first in first out што значи дека гумите кои први влегле први се искладиштуваат со што не се дозволува во магацинот да останат гуми со постар датум на производство. Церес е сертифициран со стандардот ISO9001:2008 со што се потврдува квалитетот на услугите на неговото долгогодишно работење и професионално искуство. Во портфолиото на Церес се голем број на стопански претпријатија,државни институции,транспортни фирми кои вршат меѓународен и внатрешен транспорт, градежни фирми итн. Гума за секое транспотрно сретсво и градежна машина , по најповолни цени е нашата формула за успех.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 55%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 12 дена и 19 ч.
 
20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Пивница „Темов“ - Стара Скопска чаршија
20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање - 83%
ПЗУ „Кристал Дент Ин“ - Нас. Центар
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање
Уште 23 ч. 36 мин.
 1 Купувач
Ноќевање по избор - Термин - 29.11 - 19.12.2019 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање по избор - Термин - 29.11 - 19.12.2019 год.
Уште 23 ч. 36 мин.
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 80%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 23 ч. 36 мин.
 5 Купувачи
Трајна шминка на уста (безболна метода)
Мое студио „Дадар“ - Центар
Трајна шминка на уста (безболна метода)
Уште 23 ч. 36 мин.
 1/10 Купувач