Промена и балансирање на 2 или 4 пневматици. Погрижете се за Вашето возило во „CERES“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 52 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.11.2019  до  31.01.2020 

• Промена и балансирање на 2 пневматици - 350 ден. 
• Промена и балансирање на 4 пневматици - 590 ден.

Појаснување:
 Напомени: 
- За возила со гуми со димензија 17" и над 17" потребни се 2 купони.
- За комби возила и возила со run-flat гуми потребно е да купите два купона.

 Ваучерот се однесува за промена и балансирање на 2 или 4 пневматици.
 Ваучерот може да се користи веднаш. Задолжителна е резервација на термин на 02/ 2 457 - 280 и 070 367 585  
 Ве молиме за разбирање доколку Ви закажат термин за недела до две, бидејќи периодов е гужва во сите авто салони во Скопје.
 Задолжително носете испечатен ваучер.


Ул. Борис Трајковски
Покажи ми го патот
(поранешна ул.Првомајска, кај Цементара)
Телефони за контакт:
070/ 367 585 
02/ 2457 - 280

Работно време:
од пон. до петок
09:00 - 17:00ч
сабота - 10:00 - 16:00ч
Недела е неработен ден.
е-mail: ceresmk@yahoo.com
Facebook
WEB

• Задолжителна е резервација на термин на 02/ 2 457 280 или на 070/ 367 585 
CERES - Skopje guma

Нашиот дистрибутивен систем се темели на директна испорака на пневматиците до нашите дилери кои се лоцирани во сите поголеми градови во Македонија. Дилерската мрежа се состои од околу 30 сервиси низ целата држава. За да удобноста на клиентите биде целосна, во склоп на сервисот има кафитерија каде што гостите може да се релаксираат со пијалок ,бесплатен wi-fi или пак da ја гледаат омилената тв програма. За сите гуми купени од салонот на Церес е обезбедена бесплатна монтажа. За подобра искористеност на пневматиците сервисот располага со машина за полнење на гумите со азот. Доколку има потребa предницата на Вашето возило ќе биде центрирана со најсовремен ласерски апарат. Вработените во Церес се квалификувани да ви ги дадат сите потребни информации и совети околу вашиот правилен избор на пневматици. Воедно располагаме со простор за чување на вашите летни/зимни пневматици.

Гумите складирани во магацинот се искладиштуваат по принципот first in first out што значи дека гумите кои први влегле први се искладиштуваат со што не се дозволува во магацинот да останат гуми со постар датум на производство. Церес е сертифициран со стандардот ISO9001:2008 со што се потврдува квалитетот на услугите на неговото долгогодишно работење и професионално искуство. Во портфолиото на Церес се голем број на стопански претпријатија,државни институции,транспортни фирми кои вршат меѓународен и внатрешен транспорт, градежни фирми итн. Гума за секое транспотрно сретсво и градежна машина , по најповолни цени е нашата формула за успех.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Flex Glue - супер јак лепак
Online Shopping Mk
Flex Glue - супер јак лепак
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Dust Daddy - додаток за правосмукалка - 43%
Online Shopping Mk
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 6 дена и 2 ч.
 2 Купувачи
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Online Shopping Mk
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 6 дена и 2 ч.
 2 Купувачи
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Online Shopping Mk
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач