До 32% попуст за летна гума во модел по Ваш избор од „Олимпико“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Купи за 2761 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 4060 ден.
  • Попуст 32%
  • Заштедуваш 1299 ден.
 • Преостанато време
 • 4 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  23.04.2019  до  31.07.2019 

• Летна гума модел: 205/55/R16 94V TIGAR HIGH PERFORMANCE XL - 2761 ден.
• Летна гума модел 205/55/R16 94V Dayton Touring 2XL - 2842 ден.
• Летна гума модел 205/55/R16 91V BFGoodrich G-Grip - 3427 ден.
• Летна гума модел 205/55/R16 91V Bridgestone Turanza T005 - 4685 ден.
• Летна гума модел 205/55R16 91V Michelin Primacy 4 - 5188 ден.

Појаснување:
 Со купување на овој ваучер добивате 50% попуст за монтажа и балансирање на гуми! (редовна цена - 1000 ден.)
• Напомена: Прво купувате ваучер, а потоа се јавувате во Олимпико и закажувате термин за монтажа и балансирање на тел: 02/ 3 064 689 или 02/ 3 063 351
 За било koja димензија на гума пишете ни на admin@kupinapopust.mk, а ние за истата ќе ви испратиме понуда.
• Ваучерот може да се користи веднаш!
 За сите подетални информации пишете на admin@kupinapopust.mk


 Бул. 8ми септември бр.38 (спроти Хубо маркет)
Покажи ми го патот

 тел. 02/3064 689 и 071 205 800.


 Раб. време: пон.- пет. 08:00 - 19:00 ч. 
саб. 08:00 - 15:00 ч.


 e-mail: contact@olimpiko.com.mk

 www.olimpiko.com.mk

 Facebook


Потребна е претходна резервација на 02/3064 689 и 071 205 800.

Олимпико - Скопје е фирма основана во 1991 година, како фирма за трговија на големо и мало и сервисирање на автомобили, полутоварни и товарни возила. Олимпико постои на пазарот во Македонија 27 години и е синоним за квалитет во продажба и монтажа на автомобилски гуми од светски познатите брендови MICHELIN, BRIDGESTONE, BFGOODRICH, DAYTON и TIGAR.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 4 дена и 20 ч.
 
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 4 дена и 20 ч.
 5 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 4 дена и 20 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 4 дена и 20 ч.
 2 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 4 дена и 20 ч.
 42 Купувачи
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Уште 4 дена и 20 ч.
 
FB+ ноќевање - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
FB+ ноќевање - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Уште 4 дена и 20 ч.