Блескаво чист автомобил! 32% попуст или само 1150 ден. за хемиско чистење на седишта и тапацир на врати на Вашиот автомобил во „L-Ninjo“

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1700 ден.
    • Попуст 32%
    • Заштедуваш 550 ден.
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.10.2019  до  28.02.2021 

Добивате:
• Чистење на Вашиот автомобил кој вклучува:
• Хемиско перење на седишта и тапацир на врати.
• Освежен автомобил во кој ќе ви биде задоволство да се возите.
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Потребна е претходна резервација на телефон 078/ 639-419
• За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Ул. Товарник бр.27а
Нас. Ченто
Покажи ми го патот
Тел: 078/ 639-419
e-mail
arsovski_9@hotmail.com
Facebook

 Потребна е претходна резервација на 078/ 639-419
 Задолжително е прикажување на ваучерот при искористување на услугата.

L-Ninjo
Хемиско чистење на автомобили


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична кујнска вага - 25%
OnlineShopping Mk
Електрична кујнска вага
Уште 4 ч. 28 мин.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 10 ч. 54 мин.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 10 ч. 54 мин.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 10 ч. 53 мин.
 1 Купувач
Друштвена игра - кошарка
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - кошарка
Уште 10 ч. 54 мин.
 1 Купувач
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 10 ч. 54 мин.