За безбеден и сигурен автомобил! Превземете бесплатен купон и откријте го попустот кој го добивате на супер квалитетни летни гуми или бандажи за Вашиот автомобил во продажните центри на „Мултибренд“!

Превземи купон
  • Преостанато време
  • 18 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.05.2018  до  31.10.2018 

Превземете бесплатен купон и откријте колку попуст добивате на: 
 Квалитетни летни гуми или  квалитетни бандажи за Вашиот автомобил. 
• Огромен избор од познатите брендови за гуми:  MATADOR, MICHELIN, BRIDGESTONE, CONTINENTAL, GOODYEAR, UNIROYAL, SAWA, FULDA, BF GOODRICH, FIRESTONE, ТIGAR  и многу други.  
• Огромен избор на квалитетни бандажи од познатите брендови:  AEZ, CMS, EURO RACING, LANDCORSS WHEELS, DEZENT и многу други.
• Безбеден, сигурен и стабилен автомобил.
Појаснување:
• Купонот е наменет за сите продажни центри на „Мултибренд“.
• Купонот е валиден и доколку купувате една, две,три, четири или повеќе гуми или бандажи. 
• Доколку не сте во можност да ги подигнете производите, пишете на info@multibrend.com.mk или јавете се на тел: 02/3112-100 и оставете ваше име и презиме, е-маил адреса со која е купен купонот, точна адреса каде сакате да се достават производите, какви типови на производи ви се потребни и телефон за контакт. 
 Важно: Препорачливо е проверка на производите веднаш при прием, поради евентуални оштетувања при транспорт. Дополнителни рекламации не се признаваат.

Булевар Македонија 
Покажи ми го патот
телефон: 070 219 093
02/3112-100
раб. време: 
пон -петок: 08.00 до 19.00 часот
сабота: 08.00 до 15.00 часот
e-маил: info@multibrend.com.mk
Продажни места: 
1.Главен продажен центар
Јужен Булевар
2. Продажен центар 
Пластичарска улица
3. Продажен центар 
Аеродром
4. Продажен центар
Драчево 
WEB
Facebook


МУЛТИБРЕНД е генерален застапник и импортер на голем број на водечки светски брендови во областа на производство на гуми и алуминиумски бандажи.
Автомобилските гуми често се гледаат како помалку важен дел од автомобилот.
Ова е погрешно сфаќање за автомобилските гуми, бидејќи тие се единствениот контакт кој автомобилот го има со патот.
Автомобилските гуми имаат неколку караткеристики кои се однесуваат на суспензијата, управувањето, брзината, тежината, бучава, и истотака тие треба да ги издржат надворешните сили, како кочење, забрзување, вртење, удирање при возење на пат со тротоари, лежечки полицајци, дупки на патиштата, влажни и лизгави патишта, патишта покриени со снег или мраз.
На автомобилските гуми мора да им се даде особено внимание, за цел да се одржат нивните перформанси и комфорот во текот на нивниот век на користење.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Уште 4 дена и 16 ч.
 1 Купувач
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Kupinapopust.mk - нас.Центар
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Уште 4 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Kupinapopust.mk - нас.Центар
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Уште 4 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избор - 71%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избо...
Уште 4 дена и 16 ч.
 
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депилација на надусници во салон за убавина 'Прима Бела' - 39%
Салон за убавина "Прима Бела"
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депила...
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина 'Прима Бела' - 51%
Салон за убавина "Прима Бела"
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + маса...
Уште 4 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Уште 4 дена и 16 ч.
 
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 3 дена и 22 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 3 дена и 22 ч.
 7 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 3 дена и 22 ч.
 3 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 3 дена и 22 ч.
 1 Купувач
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор - 47%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор
Уште 3 дена и 22 ч.
 
Полица GNEDBY од 'Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Полица GNEDBY од "Ikea"
Уште 4 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Уште 4 дена и 16 ч.
 1 Купувач