Купон од 99 денари со кој добивате 10% попуст на гуми во Ауто Тренд

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 99 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  26.03.2024  до  30.04.2024 

Добивате: 

Со купон од 99 денари добивате: 

10% попуст на сите нови гуми купени во Ауто Тренд. 

Ауто Тренд е официјално продажно место за гумите од брендовите - SAVA, GOOD YEAR, DUNLOP, FULDA, PIRELLI,

DEBICA...

Со купонот добивате и 10% попуст на услугата - монтажа и балансирање.

По купување на ваучерот, задолжително резервирајте гуми во Ауто Тренд и термин за сервисната интервенција на тел. 070 35 88 06.

Ул.1409 бр. 93a Скопје - на ул Ацо Шопов, веднаш по мостот на реката Лепенец.

Ауто Тренд е компанија специјализирана за продажба на моторни масла, пневматици (гуми), резервни делови и опрема за возила. Функционира како официјален LIQUI MOLY Shop во кој можете да најдете моторни масла, адитиви и сервисни препарати од Германскиот производител LIQUI MOLY.

Располага со продажен салон  за пневматици од брендовите SAVA, GOOD YEAR, DUNLOP, FULDA, PIRELLI, DEBICA. Поседува внимателно селектирана листа на добавувачи за резервни делови (акумулатори, филтри, сопирачки, ремени...) и друг потрошен материјал и опрема за возила. Вашето плаќање можете да го направите и со кредитни и дебитни картички.


Ул. 1409 бр. 93А, 1000 Скопје Р. Северна Македонија
070 35 88 06
info@autotrend.mk

Задолжителна е претходна резервација однапред на тел: 070 35 88 06

Ауто Тренд е компанија специјализирана за продажба на моторни масла,пневматици (гуми), резервни делови и опрема за возила.

Функционира какоофицијален LIQUI MOLY Shop во кој можете да најдете моторни масла,адитиви и сервисни препарати од Германскиот производител LIQUI MOLY.

Располага со продажен салон за пневматици од брендовите SAVA, GOODYEAR, DUNLOP, FULDA, PIRELLI, DEBICA.

Поседува внимателно селектираналиста на добавувачи за резервни делови (акумулатори, филтри, сопирачки,ремени...) и друг потрошен материјал и опрема за возила. Вашето плаќањеможете да го направите и со кредитни и дебитни картички.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Медицински третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Медицински третман на лице
Уште 1 ден и 18 ч.
 1 Купувач
Дермаролер третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дермаролер третман на лице
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска  - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска 
Уште 1 ден и 16 ч.
 2 Купувачи
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на кожата во 'Skin Solution' - 73%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на ...
Уште 1 ден и 18 ч.
 
Колаген активатор третман на лице - 75%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Колаген активатор третман на лице
Уште 1 ден и 16 ч.
 4 Купувачи
Курс за Weight loss program specialist 
ИНСТИТУТ РС
Курс за Weight loss program specialist 
Уште 1 ден и 18 ч.
 1 Купувач
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера од Параглајдинг Клуб Озон - 20%
Параглајдерски Клуб „ОЗОН“, Скопје
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера о...
Уште 1 ден и 18 ч.
 1 Купувач
Масажа на лице + серум  - 25%
Ina Beauty
Масажа на лице + серум 
Уште 1 ден и 18 ч.
 
Спермограм - анализа на семена течност - 17%
ПЗУ „Индус Медика“
Спермограм - анализа на семена течност
Уште 1 ден и 18 ч.
 
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда - 33%
ПЗУ „Индус Медика“
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда
Уште 1 ден и 18 ч.
 
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернист во Поликлиника Интермед Арт. - 15%
Поликлиника „Интермед Арт“, ТЦ Антико
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернис...
Уште 1 ден и 18 ч.