52% или само 3290 ден. за одличниот блендер Nutri Practic FS-510 со 1 година гаранција и овластен сервис + бесплатна достава! Уживајте во Вашите омилени шејкови!

Со купување на овој ваучер добивате 59 "kupinapopust" поени.

Распродадено Купи како подарок
  • Симнато од 6900 ден.
  • Попуст 52%
  • Заштедуваш 3610 ден.
 • 200/200 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  02.12.2016  до  28.02.2017 

Добивате:
 Блендер Nutri Practic FS-510 со 1 година гаранција и овластен сервис.
 Можност за секојдневно уживање во најздравите шејкови. 

Појаснување:
 Карактеристики:
- јачина 900 W
- 25 000 вртежи во минута
- два мали сада со капацитет од 650 мл
- еден голем сад со капацитет од 950мл
- две капачиња.
- едноставно чистење и оджување.
- ножеви од нерѓосувачки челик.
 Производот е достапен во црвена, сива и златна боја.
 По купувањето на ваучерот јавете се на 078 593 849 или пишете на е-маил unimaks.mk@gmail.com за да кажете која боја на блендер преферирате (сива, црвена или златна). 
 Производот се подигнува од просториите на „Унимакс Дат“ - ул. Анкарска број 31, спроти кафичот Ли кај Млечен ресторан. Телефон за контакт 078 593 849. Работно време: од пон. до петок од 09 до 18:00 часот и сабота од 10 до 18:00 часот.
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, јавете се на горенаведениот број или пишете на е-маил unimaks.mk@gmail.com кажувајќи ваше име и презиме, е-маил и код на ваучерот, точна адреса каде сакате да се достави производот и телефон за контакт.


 Доставата за испораки во Скопје чини 120 ден. за производ до 1 кг. или 150 ден. за брза испорака истиот ден. За испорака низ другите градови во Македонија достава до 1кг. чини 150 ден.

„Унимакс Дат“ - Бул. Јане Сандански  бр.82, локал 33, ТЦ Бисер
спроти Тритекс, во близина на слаткарница Ла Петит
Покажи ми го патот
Телефон за контакт и резервации:
078 593 849,  071 216 860
Работно време:
од понеделник до петок 
од 09 до 21 часот
сабота од 9 до 16:00 часот
е-маил:
unimaks.mk@gmail.com

 Задолжително е прикажување на ваучерот при искористување на услугата или подигање на производот.Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата „Унимакс Дат“ дооел, Скопје со седиште на ул. Анкарска бр. 31 лок. 10,Скопје.

„Фишер“

Брендот Fisher се појави на овој пазар како промотор на најсовремената технологија во областа на апаратите за домаќинство со врвен квалитет потврден со TUV стандард во Минхен (Германија) и со 2-годишна гаранција за истите.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

 Xenon сијалички H4 6000K (2ком) High/Low Bi Xenon - 17%
Kupinapopust.mk - нас.Центар, до ЈП Водовод
 Xenon сијалички H4 6000K (2ком) High/Low Bi Xenon
Уште 3 дена и 18 ч.
 
 • 1560 ден.
 • 1872 ден.
Data Kabel Premium Micro USB 2.1A 1m - 17%
Kupinapopust.mk - нас.Центар, до ЈП Водовод
Data Kabel Premium Micro USB 2.1A 1m
Уште 3 дена и 18 ч.
 
 • 140 ден.
 • 168 ден.
 Mагични боцкави топчиња од 'Бубамара' - 30%
Продавница за играчки „Бубамара“ - Скопје
 Mагични боцкави топчиња од "Бубамара"
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач
 • од 330 ден.
7 ноќи во Неа Врасна, Грција (24.05. - 31.05.) + превоз - 20%
Туристичка агенција „Весна Турс“
7 ноќи во Неа Врасна, Грција (24.05. - 31.05.) + превоз
Уште 2 дена и 18 ч.
 
 • 3410 ден.
 • 4278 ден.
Гел лак на раце со боја по избор - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Гел лак на раце со боја по избор
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 250 ден.
 • 500 ден.
Миење + маска + серум + шишање + фенирање - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Миење + маска + серум + шишање + фенирање
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 300 ден.
 • 600 ден.
Маникир + лакирање + парафин на раце - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Маникир + лакирање + парафин на раце
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 250 ден.
 • 500 ден.
Египетска (шеќерна) депилација на раце - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Египетска (шеќерна) депилација на раце
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 200 ден.
 • 400 ден.
Посета на Мелник, Роженски манастир и Сандански во недела, 14-ти мај 
Туристичка агенција „MT TRAVEL“
Посета на Мелник, Роженски манастир и Сандански во недела, 14-ти ...
Уште 2 дена и 18 ч.
 
 • 1000 ден.
Спец. преглед и масажа на тело со акцент на атласот - 58%
Атлас Центар - Порта Влае
Спец. преглед и масажа на тело со акцент на атласот
Уште 2 дена и 18 ч.
 
 • 750 ден.
 • 1800 ден.
 Сет од 2 комфи контур перници за удобен сон - 31%
„Comfy Angel“, Прилеп
 Сет од 2 комфи контур перници за удобен сон
Уште 3 дена и 12 ч.
 
 • 1379 ден.
 • 1999 ден.
Викенд во Костур и Мала Преспа (12 - 14.05.2017) - 44%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Викенд во Костур и Мала Преспа (12 - 14.05.2017)
Уште 2 дена и 18 ч.
 
 • 2700 ден.
 • 4800 ден.
 Острог, Подгорица + Будва (06 - 07.05.2017)  - 33%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
 Острог, Подгорица + Будва (06 - 07.05.2017) 
Уште 2 дена и 18 ч.
 
 • 1660 ден.
 • 2460 ден.
UniTera футроли/држачи со тастатура за таблет/мобилен - 22%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
UniTera футроли/држачи со тастатура за таблет/мобилен
Уште 2 дена и 18 ч.
 
 • 429 ден.
 • 550 ден.
Електричен бокал Nitro N-бокал 1  - 30%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Електричен бокал Nitro N-бокал 1 
Уште 2 дена и 18 ч.
 
 • 690 ден.
 • 990 ден.
20 третмани за слабеење (10 боди врапинг + 10 електро стиумалции) - 86%
Козмет. и фриз. студио “Fashion & Vision“ - Дебар маало
20 третмани за слабеење (10 боди врапинг + 10 електро стиумалции)
Уште 2 дена и 18 ч.
 2 Купувачи
 • 700 ден.
 • 5000 ден.
Професионална шминка и свечена фризура - 65%
Козмет. и фриз. студио “Fashion & Vision“ - Дебар маало
Професионална шминка и свечена фризура
Уште 2 дена и 18 ч.
 
 • 700 ден.
 • 2000 ден.
Пилинг и масажа на цело тело со дијамантски серум - 54%
Козмет. и фриз. студио “Fashion & Vision“ - Дебар маало
Пилинг и масажа на цело тело со дијамантски серум
Уште 2 дена и 18 ч.
 
 • 550 ден.
 • 1200 ден.
Третман за слабеење со гипсени бермуди (60 минути) - 72%
Козмет. и фриз. студио “Fashion & Vision“ - Дебар маало
Третман за слабеење со гипсени бермуди (60 минути)
Уште 2 дена и 18 ч.
 
 • 700 ден.
 • 2500 ден.
Unifleks душек со димензии по Ваш избор - 17%
„Comfy Angel“, Прилеп
Unifleks душек со димензии по Ваш избор
Уште 3 дена и 12 ч.
 
 • од 6490 ден.
Kлик Клак душек со димензии 200 cm x 80 cm со боја по избор - 16%
„Comfy Angel“, Прилеп
Kлик Клак душек со димензии 200 cm x 80 cm со боја по избор
Уште 3 дена и 12 ч.
 
 • 1690 ден.
 • 2000 ден.
Масажа на грб и раце - 73%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
Масажа на грб и раце
Уште 1 ден и 12 ч.
 1 Купувач
 • 160 ден.
 • 600 ден.
Сет од 4 перници за столици со боја и дизајн по избор - 20%
„Comfy Angel“, Прилеп
Сет од 4 перници за столици со боја и дизајн по избор
Уште 3 дена и 12 ч.
 
 • 790 ден.
 • 990 ден.
 Аркопал сервис од 19 парчиња ,,Luminarc' - 19%
„Ив-креатив“- нас. Лисиче
 Аркопал сервис од 19 парчиња ,,Luminarc"
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 1490 ден.
 • 1850 ден.
Детска маса со столче - 10%
Kupinapopust.mk - нас.Центар, до ЈП Водовод
Детска маса со столче
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 1790 ден.
 • 1990 ден.
Трицикл за деца - 11%
Kupinapopust.mk - нас.Центар, до ЈП Водовод
Трицикл за деца
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 1700 ден.
 • 1900 ден.
Мотор на батерии со полнење - 11%
Kupinapopust.mk - нас.Центар, до ЈП Водовод
Мотор на батерии со полнење
Уште 1 ден и 12 ч.
 
 • 4445 ден.
 • 4990 ден.