До 20% попуст на душеци по Ваш избор во Атлантик Комерц! 
Одберете ја вашата опција


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 750 ден.
    • Попуст 20%
    • Заштедуваш 150 ден.
  • 13 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.11.2016  до  31.07.2018 
Ве молиме одберете опција за да се прикаже описот на опцијата
Ул.Никола Вапцаров бр.3/1, Центар, реон 8, 1000, Скопје, Македонија
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439-829


 Раб. време: од понеделник до петок од 09:00 до 17:00
e-mail: admin@kupinapopust.mk
Web

Без прикажан купон не гарантираме за производот и за попустот.

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата за трговија и услуги АТЛАНТИК ФМ ДОО експорт-импорт Скопје со адреса НИКОЛА МАРТИНОВСКИ 79, со ЕДБ MK4030005551758
Нудиме попусти до дури - 90% на различни услуги и производи. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.
Тоа е Моќта на Здруженото купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 22 ч. 33 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден