Кетеринг за 30 луѓе по повод полуматурски, матурски и апсолвентски прослави со специјална цена од 11.500 ден. „Јас знам“ Ви го нуди овој богат кетеринг како и достава, декорација и сервирање на 50% попуст

Со купување на овој ваучер добивате 161 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Симнато од 23000 ден.
  • Попуст 50%
  • Заштедуваш 11500 ден.
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  24.04.2013  до  31.05.2013 

Добивате:
Професионален кетеринг сервис.
Повеќе од 320 парчиња храна вклучени во кетерингот.
Бесплатна достава до Вашата локација и сервирање на украсни сталази и декорација на масата.
Појаснување:
Еден ваучер важи за 30 луѓе.
Потребно е минимум 5 дена однапред да го закажете Вашиот термин поради големата побарувачка на тел.077 940 941 и 320 27 22
Состав на менито:
- КАНАПЕИ

Канапеи со кулен (20 парчиња)
Канапеи со печеница (20 парчиња)
Канапеи со пилешки гради (20 парчиња)
Канапеи со млечни производи (20 парчиња)
Канапеи со крем салати (руска, француска) (20 парчиња)
Канапеи со шампињони на жар (20 парчиња)
- ПЕКАРСКИ ПРОИЗВОДИ
Пита со рукола, спанаќ и сирење (40 парчиња)
Кифлички (30 парчиња)
ОРДЕВЕРИ –
Ќофтиња (30 парчиња)
Поховани пилешки прсти (30 парчиња)
Поховани рибји стапчиња (20 парчиња)
Декорација од зеленчук и овошје
- ДЕСЕРТ
Мини чоколадни мафини од белгиско чоколадо со богат крем и течно чоколадо (50 парчиња)

ул. Народни херои бр. 1
(во Кисела вода на улицата
„Димо Х. Димов“ кај маркет
„Maxi D“ на самата кривина)
тел. 077 940 941
и 320 27 22
e-mail: hrana@jasznam.com
fun page

Потребна е претходна резервација на тел. 077 940 941 и 320 27 22

„Јас знам“
Тимот на „ЈасЗнам“ секогаш е спремен да ја подготви највкусната храна во градот, и да Ви ја достави многу брзо на вачето удобно место, независно дали дома или на работното место.
Сендвичи, омлети, тестенини, супи, ориз, салати, свежи сокови, шејкови, здрава диетална храна, десерти, дипови за чипс и што ли уште не се само дел од менито кое Ви го нудат најдобрите „Јас Знам“.

Нека системот на брза и навремена достава ја следи динамиката на Вашето секојдневие, бидејќи нивното мото е: „Јас ЗНАМ“ дека си гладен.

Во престојниот период во кој најактуелни се матурските и апсолвентските вечери, „Јас знам“ во соработка со kupinapopust.mk Ви го нуди најдобриот, најбогатиот и највкусниот кетеринг по екстра одлично намалена цена (Целосната содржина на самиот кетеринг ви е наведен погоре во делот појаснување).

Целото коктел мени е подготвено од врвни брендови во индустријата за храна како што се Солета, Пекабеско, Косиљак, Милрам, Др.Еткер, Жи-Ва итн. бидејќи „Јас знам“ внимателно ги одбира производите кои ги користат во подготовката на хараната, и секогаш гледаат тие да бидат најквалитетни.
Дозволете тим на професионалци да се погрижи за Вашиот посебен момент!

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање за 1 или 2 лица, сместување по избор - 20%
Хостел „No 9“ Белград
Ноќевање за 1 или 2 лица, сместување по избор
Уште 9 дена и 19 ч.
 
 • од 74 ден.
Ноќевање на база FB во апартман + СПА - 59%
Хотел „Cornelia Golf & Sky & Spa“ Разлог
Ноќевање на база FB во апартман + СПА
Уште 9 дена и 19 ч.
 
 • 186 ден.
 • 3038 ден.
Сместување по избор (HB, BB или FB) - 15%
Хотел „Aspen Resort“ - Банско
Сместување по избор (HB, BB или FB)
Уште 3 дена и 12 ч.
 
 • од 1209 ден.
Ноќевање, појадок и СПА - 35%
Хотел „Panorama“ SPA& Wellness Сандански
Ноќевање, појадок и СПА
Уште 9 дена и 19 ч.
 
 • 198 ден.
 • 2020 ден.
Еднодневно капење во Олимпик бич или Паралиа (31.07)
Туристичка агенција „CAMELLIA TRAVEL“ - спроти Олимп. базен
Еднодневно капење во Олимпик бич или Паралиа (31.07)
Уште 4 дена и 9 ч.
 4 Купувачи
 • 990 ден.
Еднодневно капење (30.07, сабота) во Nea Flogita
Туристичка агенција „CAMELLIA TRAVEL“ - спроти Олимп. базен
Еднодневно капење (30.07, сабота) во Nea Flogita
Уште 3 дена и 12 ч.
 2 Купувачи
 • 990 ден.
1 ноќ за 1 лице ALL INCLUSIVE (август), Сончев Брег - 31%
Туристичка агенција „My Travel Consult“
1 ноќ за 1 лице ALL INCLUSIVE (август), Сончев Брег
Уште 1 ден и 19 ч.
 
 • 1488 ден.
 • 2170 ден.
2 третмани 4D кавитации + 1 криолиполиза - 57%
Орд. за естетска дерматологија „La Bellezza“ - нас. Ново Лис...
2 третмани 4D кавитации + 1 криолиполиза
Уште 2 дена и 19 ч.
 
 • 1300 ден.
 • 3000 ден.
Еднодневна екскурзија на Халкидики (30/31.07) - 18%
“Travel service“ - Скопје
Еднодневна екскурзија на Халкидики (30/31.07)
Уште 4 дена и 7 ч.
 
 • од 990 ден.
Ноќевање со појадок и вечера
Hotel Pelli 3* - Пефкохори
Ноќевање со појадок и вечера
Уште 3 дена и 6 ч.
 
 • од 2524 ден.
Ноќевање со појадок во хотел ЛОВЕЦ**, Охрид (јули и август) - 50%
Хотел ЛОВЕЦ - Охрид
Ноќевање со појадок во хотел ЛОВЕЦ**, Охрид (јули и август)
Уште 1 ден и 19 ч.
 
 • 100 ден.
 • 1200 ден.
Екстра луксузно летно уживање - 46%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Екстра луксузно летно уживање
Уште 3 дена и 12 ч.
 
 • од 1333 ден.
Базени по Ваш избор - 21%
Атлантик Комерц (спроти полициска станица Бит Пазар)
Базени по Ваш избор
Уште 3 дена и 8 ч.
 1 Купувач
 • од 2200 ден.
Ноќевање со појадок и вечера, на сама плажа - 24%
Хотел „Podgorka 3*“, Подгора, Макарска
Ноќевање со појадок и вечера, на сама плажа
Уште 3 дена и 12 ч.
 
 • 3970 ден.
 • 5200 ден.
Сместување по избор (BB или HB) - 48%
Balkan Jewel Resort**** - Банско
Сместување по избор (BB или HB)
Уште 13 ч. 2 мин.
 
 • од 99 ден.
Луксузен третман за коса по избор - 50%
„Бубе Студио Ин“ - позади ОУ Песталоци
Луксузен третман за коса по избор
Уште 9 дена и 19 ч.
 
 • 1500 ден.
 • 3000 ден.
Обука за Б категорија + екскурзија на Халкидики за двајца - 16%
Инструктор Дарко Аврамовски
Обука за Б категорија + екскурзија на Халкидики за двајца
Уште 19 ч. 31 мин.
 8 Купувачи
 • 0 ден.
 • 18500 ден.
Генерално чистење на Вашиот станбен простор до 70 м2 - 33%
„Бел Лотос“ - Скопје, во близина на Олимпико
Генерално чистење на Вашиот станбен простор до 70 м2
Уште 13 ч. 2 мин.
 3 Купувачи
 • 240 ден.
 • 1800 ден.
Чистење на станбен простор до 70 м2 + хемиско на гарнитура - 50%
„Бел Лотос“ - Скопје, во близина на Олимпико
Чистење на станбен простор до 70 м2 + хемиско на гарнитура
Уште 13 ч. 2 мин.
 1 Купувач
 • 360 ден.
 • 3600 ден.
Генерално чистење на станбен простор до 70 м2 + перење на теписи - 38%
„Бел Лотос“ - Скопје, во близина на Олимпико
Генерално чистење на станбен простор до 70 м2 + перење на теписи
Уште 13 ч. 2 мин.
 2 Купувачи
 • 300 ден.
 • 2400 ден.
Ноќевање + појадок за едно лице - 38%
Вила “Мариј Блаж“ - Радожда Струга
Ноќевање + појадок за едно лице
Уште 13 ч. 2 мин.
 4 Купувачи
 • 50 ден.
 • 800 ден.
Ноќевање за едно лице - 40%
Вила “Мариј Блаж“ - Радожда Струга
Ноќевање за едно лице
Уште 13 ч. 2 мин.
 
 • 50 ден.
 • 750 ден.
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА ЈУЛИ И АВГУСТ ЗА 500 ДЕН.
Игротека „ПРИКАЗНА“ - во близина на СВ Јован Крстител
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА ЈУЛИ И АВГУСТ ЗА 500 ДЕН.
Уште 13 ч. 2 мин.
 11 Купувачи
 • 0 ден.
Летен караоке и диско роденден - 75%
Тениска Академија Аеродром - до хотел Русија
Летен караоке и диско роденден
Уште 3 дена и 12 ч.
 1 Купувач
 • 500 ден.
 • 2000 ден.
Прослава на детски роденден за месец јули и август - 65%
Игротека „Слонче“ - нас.Ново Лисиче, позади Рамстор
Прослава на детски роденден за месец јули и август
Уште 13 ч. 2 мин.
 
 • 700 ден.
 • 2000 ден.
Почетен курс по тенис - 40%
Тениска Академија Аеродром - до хотел Русија
Почетен курс по тенис
Уште 3 дена и 12 ч.
 
 • 1500 ден.
 • 2500 ден.
Свежо цеден портокал + кафе по избор - 42%
Тениска Академија Аеродром - до хотел Русија
Свежо цеден портокал + кафе по избор
Уште 3 дена и 12 ч.
 
 • 130 ден.
 • 225 ден.
Aпартман за 6 лица во Пефкохори!
Apartmani - Pefkochori - Hanioti
Aпартман за 6 лица во Пефкохори!
Уште 13 ч. 2 мин.
 
 • 300 ден.
Ноќевање во двокреветни или трокреветни апартмани - 22%
Апартмани „МАРКО“ Сутоморе
Ноќевање во двокреветни или трокреветни апартмани
Уште 1 ден и 10 ч.
 
 • 217 ден.
 • 2495 ден.
30 ефикасни третмани за слабеење - 85%
Козмет. и фриз. студио “Fashion & Vision“ - Дебар маало
30 ефикасни третмани за слабеење
Уште 1 ден и 19 ч.
 1 Купувач
 • 890 ден.
 • 6000 ден.