Кетеринг за 30 луѓе по повод полуматурски, матурски и апсолвентски прослави со специјална цена од 11.500 ден. „Јас знам“ Ви го нуди овој богат кетеринг како и достава, декорација и сервирање на 50% попуст

Со купување на овој ваучер добивате  161  "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Симнато од 23000 ден.
  • Попуст 50%
  • Заштедуваш11500 ден.
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  24.04.2013  до  31.05.2013 

Добивате:
Професионален кетеринг сервис.
Повеќе од 320 парчиња храна вклучени во кетерингот.
Бесплатна достава до Вашата локација и сервирање на украсни сталази и декорација на масата.
Појаснување:
Еден ваучер важи за 30 луѓе.
Потребно е минимум 5 дена однапред да го закажете Вашиот термин поради големата побарувачка на тел.077 940 941 и 320 27 22
Состав на менито:
- КАНАПЕИ

Канапеи со кулен (20 парчиња)
Канапеи со печеница (20 парчиња)
Канапеи со пилешки гради (20 парчиња)
Канапеи со млечни производи (20 парчиња)
Канапеи со крем салати (руска, француска) (20 парчиња)
Канапеи со шампињони на жар (20 парчиња)
- ПЕКАРСКИ ПРОИЗВОДИ
Пита со рукола, спанаќ и сирење (40 парчиња)
Кифлички (30 парчиња)
ОРДЕВЕРИ –
Ќофтиња (30 парчиња)
Поховани пилешки прсти (30 парчиња)
Поховани рибји стапчиња (20 парчиња)
Декорација од зеленчук и овошје
- ДЕСЕРТ
Мини чоколадни мафини од белгиско чоколадо со богат крем и течно чоколадо (50 парчиња)

ул. Народни херои бр. 1
(во Кисела вода на улицата
„Димо Х. Димов“ кај маркет
„Maxi D“ на самата кривина)
тел. 077 940 941
и 320 27 22
e-mail: hrana@jasznam.com
fun page

Потребна е претходна резервација на тел. 077 940 941 и 320 27 22

„Јас знам“
Тимот на „ЈасЗнам“ секогаш е спремен да ја подготви највкусната храна во градот, и да Ви ја достави многу брзо на вачето удобно место, независно дали дома или на работното место.
Сендвичи, омлети, тестенини, супи, ориз, салати, свежи сокови, шејкови, здрава диетална храна, десерти, дипови за чипс и што ли уште не се само дел од менито кое Ви го нудат најдобрите „Јас Знам“.

Нека системот на брза и навремена достава ја следи динамиката на Вашето секојдневие, бидејќи нивното мото е: „Јас ЗНАМ“ дека си гладен.

Во престојниот период во кој најактуелни се матурските и апсолвентските вечери, „Јас знам“ во соработка со kupinapopust.mk Ви го нуди најдобриот, најбогатиот и највкусниот кетеринг по екстра одлично намалена цена (Целосната содржина на самиот кетеринг ви е наведен погоре во делот појаснување).

Целото коктел мени е подготвено од врвни брендови во индустријата за храна како што се Солета, Пекабеско, Косиљак, Милрам, Др.Еткер, Жи-Ва итн. бидејќи „Јас знам“ внимателно ги одбира производите кои ги користат во подготовката на хараната, и секогаш гледаат тие да бидат најквалитетни.
Дозволете тим на професионалци да се погрижи за Вашиот посебен момент!

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пломбирање - 74%
„Diamond S Dental“
Пломбирање
Уште 5 дена и 20 ч.
 
 • 310 ден.
 • 1200 ден.
Летен интензивен деловен курс по англиски јазик - 47%
Центар за странски јазици „Angel Ves“
Летен интензивен деловен курс по англиски јазик
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 1600 ден.
 • 3000 ден.
Индивидуални часови по Англиски или Германски јазик - 58%
Центар за странски јазици „Angel Ves“
Индивидуални часови по Англиски или Германски јазик
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 250 ден.
 • 600 ден.
Летен интензивен курс по Англиски или Германски јазик - 40%
Центар за странски јазици „Angel Ves“
Летен интензивен курс по Англиски или Германски јазик
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 1200 ден.
 • 2000 ден.
Уверение за познавање Англиски или Германски јазик - 50%
Центар за странски јазици „Angel Ves“
Уверение за познавање Англиски или Германски јазик
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 600 ден.
 • 1200 ден.

	Чистење забен камен, полирање...
- 88%
„Diamond S Dental“
Чистење забен камен, полирање...
Уште 5 дена и 20 ч.
 
 • 290 ден.
 • 2500 ден.
100 визит карти - 52%
Kupinapopust.mk
100 визит карти
Уште 5 дена и 20 ч.
 
 • 120 ден.
 • 250 ден.
Мултифункционален уред за
во автомобил со USB приклучок - 56%
„Тесла Лед“ - во близина на универзална спроти „Top Shop“
Мултифункционален уред за во автомобил со USB приклучок
Уште 3 дена и 13 ч.
 1 Купувач
 • 160 ден.
 • 360 ден.
Закачалки за во автомобил - 42%
„Тесла Лед“ - во близина на универзална спроти „Top Shop“
Закачалки за во автомобил
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 140 ден.
 • 240 ден.
Држач за
очила за во автомобил - 57%
„Тесла Лед“ - во близина на универзална спроти „Top Shop“
Држач за очила за во автомобил
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 150 ден.
 • 350 ден.
Мултифункционален држач за
во автомобил - 38%
„Тесла Лед“ - во близина на универзална спроти „Top Shop“
Мултифункционален држач за во автомобил
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 160 ден.
 • 260 ден.
Продолжен викенд (17.06 - 19.06) во Ханиоти - 31%
Хотел „Tropical 3*“ - Ханиоти
Продолжен викенд (17.06 - 19.06) во Ханиоти
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 6990 ден.
 • 10135 ден.
Ноќевање со појадок - 50%
„Осоговска Куќа“ - Пониква
Ноќевање со појадок
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 50 ден.
 • 1100 ден.
Продолжен викенд (17.06 - 19.06) во Паралиа - 40%
Avra Boutique Hotel, Паралиа
Продолжен викенд (17.06 - 19.06) во Паралиа
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 5205 ден.
 • 8680 ден.
Персонализирана чаша печатена по Ваша желбa - 52%
Kupinapopust.mk
Персонализирана чаша печатена по Ваша желбa
Уште 33 дена и 9 ч.
 
 • 120 ден.
 • 250 ден.
Магична персонализирана чаша печатена по Ваш избор - 47%
Kupinapopust.mk
Магична персонализирана чаша печатена по Ваш избор
Уште 5 дена и 20 ч.
 
 • 290 ден.
 • 550 ден.
Продолжен викенд (16.06 - 19.06) во Hotel Calypso - Ханиоти - 11%
Hotel Calypso - Ханиоти
Продолжен викенд (16.06 - 19.06) во Hotel Calypso - Ханиоти
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • 9486 ден.
 • 10602 ден.
3 третмани за слабеење - 60%
Салон за убавина „Velvet Skin“
3 третмани за слабеење
Уште 5 дена и 20 ч.
 
 • 100 ден.
 • 1500 ден.
Класичен третман на лице (ESENSA MEDITERANA) - 53%
Салон за убавина „Vita Lux“
Класичен третман на лице (ESENSA MEDITERANA)
Уште 5 дена и 20 ч.
 
 • 70 ден.
 • 750 ден.
Вентилатор за лаптоп - 36%
Kupinapopust.mk
Вентилатор за лаптоп
Уште 5 дена и 20 ч.
 1 Купувач
 • 290 ден.
 • 450 ден.
1 ноќевање за 1 лице - ALL INCLUSIVE LIGHT + СПA - 50%
„Winslow Infinity & SPA“ Банско
1 ноќевање за 1 лице - ALL INCLUSIVE LIGHT + СПA
Уште 2 дена и 13 ч.
 
 • 185 ден.
 • 2604 ден.
 5 ноќевања со доручек во Хотел Минај ***!(10.06.2016- 15.06.2016) - КУШАДАСИ - 58%
Хотел Минај *** - Кушадаси
 5 ноќевања со доручек во Хотел Минај ***!(10.06.2016- 15.06.2016...
Уште 3 дена и 14 ч.
 
 • 600 ден.
 • 7440 ден.
Лековит крем „Родопско чудо“ од Green Master®
Kupinapopust.mk
Лековит крем „Родопско чудо“ од Green Master®
Уште 4 дена и 13 ч.
 
 • 390 ден.
Вентилатор за лаптоп - 33%
Kupinapopust.mk
Вентилатор за лаптоп
Уште 5 дена и 20 ч.
 
 • 290 ден.
 • 430 ден.
1 ноќевање со појадок за едно лице + СПА - 40%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
1 ноќевање со појадок за едно лице + СПА
Уште 5 дена и 20 ч.
 
 • 130 ден.
 • 1450 ден.
Професионална шминка - 59%
Make up By Milena
Професионална шминка
Уште 5 дена и 20 ч.
 
 • 90 ден.
 • 1200 ден.
Шоу со ориентални танчерки (ЖАДЕ) за вашата прослава - 39%
Dance & Aerobic Center „MARBAL“
Шоу со ориентални танчерки (ЖАДЕ) за вашата прослава
Уште 2 дена и 20 ч.
 
 • 500 ден.
 • 9000 ден.
Лежечки солариум - 70%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Лежечки солариум
Уште 2 дена и 13 ч.
 8 Купувачи
 • 20 ден.
 • 250 ден.
Депилација на интима, раце и надусници - 51%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Депилација на интима, раце и надусници
Уште 2 дена и 13 ч.
 1 Купувач
 • 50 ден.
 • 350 ден.
Mасажа за трудници - 54%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Mасажа за трудници
Уште 2 дена и 13 ч.
 
 • 110 ден.
 • 800 ден.
Депилација на нозе со препони - 53%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Депилација на нозе со препони
Уште 2 дена и 13 ч.
 1 Купувач
 • 60 ден.
 • 400 ден.
Парцијална масажа + вежби за дренажа - 52%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Парцијална масажа + вежби за дренажа
Уште 2 дена и 13 ч.
 
 • 60 ден.
 • 420 ден.
Испитување на причините за опаѓање на косата - 63%
„Одлично здравје“ - нас.Ново Лисиче
Испитување на причините за опаѓање на косата
Уште 2 дена и 13 ч.
 
 • 1500 ден.
 • 4000 ден.
Скен на
 цело тело со квантна анализа - 68%
„Одлично здравје“ - нас.Ново Лисиче
Скен на цело тело со квантна анализа
Уште 2 дена и 13 ч.
 1 Купувач
 • 650 ден.
 • 2000 ден.
Дијагноза на сите болести на дигестивниот тракт - 51%
„Одлично здравје“ - нас.Ново Лисиче
Дијагноза на сите болести на дигестивниот тракт
Уште 2 дена и 13 ч.
 
 • 990 ден.
 • 2000 ден.
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА МАЈ И ЈУНИ ЗА 500 ДЕН.
Игротека „ПРИКАЗНА“
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА МАЈ И ЈУНИ ЗА 500 ДЕН.
Уште 2 дена и 13 ч.
 16 Купувачи
 • 0 ден.