Проверка, чистење и дезинфекција како и контрола на количината на фреон на вашиот клима уред за само 570 денари. Искористете го попустот од 53% и имајте безгрижно и ладно лето со клима сервис „Санико“

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1200 ден.
    • Попуст 53%
    • Заштедуваш 630 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.04.2014  до  01.05.2014 

Добивате:
Проверка на работата на клима уредот.
Чистење и дезинфекција на внатрешната и надворешната единица.
Контрола на количината на фреон на вашиот клима уред.
Имајте безгрижно и ладно лето во вашиот дом.
Појаснување:
Ваучерот може да се користи веднаш.
Потребна е резервација на телефон на 078 269-917 и 077 578-898.
Тимот од „Санико“ сервисот го врши онаму каде ќе ги повикате (во Вашиот стан/ канцеларија, но со задолжително претходно закажување).
Еден купен ваучер важи само за еден клима уред.
Понудата важи само за во Скопје.
ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да приложите ваучер од www.kupinapopust.mk или да го соопштите единствениот код кој ќе ви биде издаден откако ќе го купите ваучерот.

 

ул: Дебарца 44, Скопје
тел: 077 578-898
078 269-917
krstokrstic@hotmail.com
facebook

Клима сервис „Санико“

Многумина од вас сигурно приметиле дека клима уредот не лади како што ладел од порано или од кога бил нов. Причините можат да бидат многубројни, но најчесто слабиот учинок од греењето се должи на неисчистениот клима уред, во кој се има наталожено прашина и био филм од микроорганизми, а кој од друга страна го попречуваат правилното струење и размена на топлиот со ладен воздух и обратно.

Таквата состојба кај клима уредот е причина за почести расипувања на највиталниот дел од климата а тоа е компресорот. Во интерес на вашето здравје е да го исчистите клима уредот, а ние ќе се погрижиме да го провериме функционирањето на целиот систем вклучувајќи проверка на фреон.

За здрав, чист воздух и топол дом, исчистете ја климата.

За да уживате во вашиот дом и климата да ви овозможи удобност и комфорт со пријатна температура, направете редовен сервис. Годижниот сервис се состои од генерално чистење, дезинфекција и проверка на системот како функционира и состојбата на фреонот само со клима сервис „Санико“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 4 дена и 9 ч.
 
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 4 дена и 9 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 4 дена и 9 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 4 дена и 9 ч.
 
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани - 17%
Апартмани ресторан Шутиновски
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски ...
Уште 4 дена и 9 ч.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска или релакс) - 33%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска или релакс)
Уште 4 дена и 9 ч.
 14 Купувачи
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 4 дена и 9 ч.
 
Мадеро масажа во времетраење од 50 минути. - 34%
МАГИЧНИ РАЦЕ ДООЕЛ Скопје
Мадеро масажа во времетраење од 50 минути.
Уште 4 дена и 9 ч.
 2 Купувачи
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ЈУНИ И ЈУЛИ  - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ...
Уште 4 дена и 9 ч.
 3 Купувачи
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и НЕДЕЛА во Едукативен центар „Миа Марија“ - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и ...
Уште 4 дена и 9 ч.
 1 Купувач
2 часа Едукативно – забавна работилница (ЈУНИ и ЈУЛИ) во Едукативен центар „Миа Марија“ - 30%
Едукативен центар „Миа Марија“
2 часа Едукативно – забавна работилница (ЈУНИ и ЈУЛИ) во Едукатив...
Уште 4 дена и 9 ч.
 
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 44%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичкат...
Уште 4 дена и 9 ч.
 7 Купувачи
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во спец...
Уште 4 дена и 9 ч.
 29 Купувачи
1 пробен ЕМС тренинг  - 30%
EMS 20 MIN
1 пробен ЕМС тренинг 
Уште 4 дена и 9 ч.