40% попуст или 4800 ден. за Славење на родендени (ЈУЛИ, АВГУСТ ) во најбараните денови САБОТА и НЕДЕЛА во Едукативен центар „Миа Марија“

Со купување на овој ваучер добивате 114 "kupinapopust" поени.

Купи за 4800 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 8000 ден.
  • Попуст 40%
  • Заштедуваш 3200 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  26.05.2024  до  31.08.2024 

Добивате:
Славење на родендени (ЈУЛИ, АВГУСТ ) во најбараните денови САБОТА и НЕДЕЛА во Едукативен центар „Миа Марија“

Термини САБОТА

11:00-13:00

15:00-17:00

19:00-21:00

Термини НЕДЕЛА:

11:00-13:00

15:00-17:00 

19:00-21:00

 

Теми:

 • -      Мали шефови во кујната - Приготвуваме лесни и вкусни рецепти, украсуваме колачи, учиме за нутритивните вредности на храната.
 • -      Натпреварувачки игри - Пикадо, квиз прашања во балони кои треба да се пукнат, ласер од конец низ кој треба да се помине, детективски задачи...
 • -      Мали уметници на платно - Сликање на платно за креативно и забавно искуство.
 • -      Вселенски авантури - Изработуваме модели и ракети, видеа и слики од Сончевиот систем, гледаме во небото со телескоп, учиме за вселената.
 • -      Магична наука – Експерименти со вулкани, магнети и магнетизам, правиме слајм...
 • -      Експерти за природа - Истражуваме растенија, создаваме мини-градина, садиме цвеќиња и учиме за животниот циклус на растенијата.
 • Мали инженери - Градење на мостови и структури од различни материјали, учиме за принципите на механиката

Родендените се тематски според тема која вие ќе ја одберете од предложените.                                                     

 Во цената е вклучено изнајмување на просторот, едукатор и сите материјали потребни за изработките.                                                          

За да го максимизираме искуството на вашите деца и да им овозможиме целосна интеракција со нашите активности, прославите се дизајнирани само за децата. Капацитетот е 20-тина деца. Возраст од 6 до 12 години. 

Појаснување:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон: 072 916 623
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Локација: Центар-Скопје, ул. Даме Груев 18/2-1, Бизнис Центар „Палома Бјанка“, кат 2

(+мезанин)

Телефон: 072916623

Е-mail: info@miamarija.com

Instagram: www.instagram.com/miamarija2024

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=61558126673239

Linkedin: www.linkedin.com/company/102339865/admin/feed/posts/

Резервирајте место на време, бројот на места е ограничен, претходна пријава е задолжителна!

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“ - 51%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ - 66%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање...
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интензивна хидратација после сончање - 71%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интен...
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
рН минус 10л
OnlineShopping Mk
рН минус 10л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
рН минус 1л
OnlineShopping Mk
рН минус 1л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Активен кислород 1кг
OnlineShopping Mk
Активен кислород 1кг
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Алгицид 10л
OnlineShopping Mk
Алгицид 10л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Алгицид
OnlineShopping Mk
Алгицид
Уште 4 дена и 14 ч.
 
- 44%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT - 40%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани - 17%
Апартмани ресторан Шутиновски
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски ...
Уште 4 дена и 14 ч.