28% попуст или 5.499 денари за 10 мадеро, 15 стимулации, 5 ултразвук, 5 боди врапинг третмани во Салон за убавина Beautela

Со купување на овој ваучер добивате 180 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Симнато од 7600 ден.
  • Попуст 28%
  • Заштедуваш 2101 ден.
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  12.01.2024  до  30.06.2024 

10 мадеро третмани

15 стимулации

5 ултразвук

5 боди брапинг третмани.

 • Мадеротерапијата (терапија со дрвени инструменти) е терапија со потекло од Колумбија и базирана на употреба на анатомски дизајнирани алатки од дрво, кои ја прават терапијата 100% природна без алергиски реакции на кожата. Оваа терапија е алтернатива на редовната масажа за клиенти со непропорционални, масни наслаги и целулит.
 • Предноста на користењето на специјално дизајнирани дрвени инструменти е да се овозможи интензивен притисок врз фиброзниот целулит и отстранување на масните наслаги заедно со другите токсини.
 • Придобивки: Го разградува и го елиминира целулитот, го забрзува метаболизмот, ги елиминира токсините, ги согорува маснотиите и го затегнува телото, го зајакнува имунолошкиот систем.
 • Појаснување:
 •  Задолжителна е претодхна резервација на термин на тел. 074 223 166

   За оваа понуда не е потребно да го имате ваучерот испечатен. Доволно е да го прикажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.

Ул. Сава Ковачевиќ бр.1

Кисела Вода

тел: 074 223 166


 Потребна е претходна резервација.

Салон лоциран во самиот центар во Кисела Вода, ви нуди голем избор на услуги каде што нашиот тим ќе ви посвети многу внимание за да се чувствувате уште поубаво во сопствената кожа Ве очекува врвен квалитет, професионалност и експертиза во работата

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Третман за регенерирање ботокс во „Мое Студио Дадар“ - 60%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман за регенерирање ботокс во „Мое Студио Дадар“
Уште 1 ден и 21 ч.
 4 Купувачи
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“ - 51%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“
Уште 2 дена
 
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ - 66%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање...
Уште 2 дена
 8 Купувачи
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интензивна хидратација после сончање - 71%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интен...
Уште 2 дена
 6 Купувачи
рН минус 10л
OnlineShopping Mk
рН минус 10л
Уште 2 дена
 
рН минус 1л
OnlineShopping Mk
рН минус 1л
Уште 2 дена
 
Алгицид 10л
OnlineShopping Mk
Алгицид 10л
Уште 2 дена
 
Алгицид
OnlineShopping Mk
Алгицид
Уште 2 дена
 
- 44%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 2 дена
 2 Купувачи
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT - 40%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 2 дена
 4 Купувачи
Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 2 дена
 
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 2 дена
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 2 дена
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 2 дена
 1 Купувач
За сите фирми! Привлечете нови купувачи без никаков ризик. Креирајте понуда со попуст и започнете веднаш со промоција и продажба! Кликнете овде за повеќе детали.