7 ноќевања со појадок и вечера во Комплекс „Колосеу“ - Голем, Албанија + автобуски превоз со цени почнувајќи од 10.850 ден. (175 евра) по лице - месец Јуни и Септември 2022 год.


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 91 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.06.2022  до  30.09.2022 

• 7 ноќевања за 1 лице во двокреветна соба со појадок и вечера + автобуски превоз - 12.090 ден. (195 евра)
• 7 ноќевања за 1 лице во трокреветна соба со појадок и вечера + автобуски превоз - 10.850 ден. (175 евра)
• 7 ноќевања за 1 лице во четворокреветна соба со појадок и вечера + автобуски превоз - 10.850 ден. (175 евра)

Појаснување:
• Цените се по лице во текот на целиот месец Јуни и Септември 2022 год.
• Термини: 
- 06.06 - 13.06.2022 год.
- 13.06 - 20.06.2022 год.
- 20.06 - 27.06.2022 год.
- 29.08-05.09.2022 год.
- 05.09-12.09.2022 год.
- 12.09-19.09.2022 год.
• Доплати:
- За деца до 3 год. сместувањето е бесплатно
- За прво дете од 3 - 12 год. потребно е да доплатите 70% од вкупната сума на еден возрасен
- За второ дете од 3 - 12 год. потребно е да доплатите 50% од вкупната сума на еден возрасен
- За сопствен превоз цената се намалува за 15 евра
Комплекс „Колосеу“ се наоѓа во Голем на 6км од Драч и на 100м од плажа. Комплексот располага со 1/2 ,1/3, 1/4 соби и 2+2 апартмани. Собите и апартманите се опремени со клима и фрижидер. Ресторанот е во близина на комплексот (ресторан на хотел Луми). Исхраната е на база на самопослужување (појадок и вечера)
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил - admin@kupinapopust.mk или контактирајте не на 078 439 829 за да проверите дали има слободни места за посакуваниот термин. 
- Откако ќе Ви потврдиме дека има слободни место, ви праќаме линк за купување на ваучерот. По купувањето ни испраќате на нашиот е-маил - admin@kupinapopust.mk Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665.

Груп Поинт ДООЕЛ поседува лиценца Б за вршење на туристичка дејност.

Кај нас секогаш ќе најдете одлични понуди со супер цени. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Работен стол - модел FRAME - 15%
Kupinapopust.mk
Работен стол - модел FRAME
Уште 8 ч. 49 мин.
 
Гејмерски стол - модел Charles Red - 18%
Kupinapopust.mk
Гејмерски стол - модел Charles Red
Уште 8 ч. 49 мин.
 
Менаџерски стол - модел BARISTO HR - 10%
Kupinapopust.mk
Менаџерски стол - модел BARISTO HR
Уште 8 ч. 49 мин.