1199 ден. за INTEX базен со димензија 166х100цм

Со купување на овој ваучер добивате 25 "kupinapopust" поени.

Купи за 1199 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.05.2022  до  31.10.2022 

Добивате:
• INTEX базен 
 Капацитет: 102л за 80% за капацитет на базенот
Димензија: 166х100 м
 Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете
 Одличен за вашиот двор или градина
• Вид на базен: на надувување.
 Шифра на производот: 3057403
• Секое лето си има своја приказна, започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава
• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови
Појаснување:
• Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Работен стол - модел FRAME - 15%
Kupinapopust.mk
Работен стол - модел FRAME
Уште 7 ч. 58 мин.
 
Гејмерски стол - модел Charles Red - 18%
Kupinapopust.mk
Гејмерски стол - модел Charles Red
Уште 7 ч. 58 мин.
 
Менаџерски стол - модел BARISTO HR - 10%
Kupinapopust.mk
Менаџерски стол - модел BARISTO HR
Уште 7 ч. 58 мин.