46% попуст или 4299 ден. за ТВ комода - модел ТУДЕЛА

Со купување на овој ваучер добивате 101 "kupinapopust" поени.

Купи за 4299 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 8000 ден.
    • Попуст 46%
    • Заштедуваш 3701 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  05.04.2022  до  31.08.2022 

Добивате:
• ТВ комода - модел ТУДЕЛА
• Димензии:
- Должина: 160цм
- Висина: 40цм
- Ширина: 36.8цм
- Декор: 40х10х10цм
- Дебелина на иверка: 16мм
• Изработена од висококвалитетна оплеменета иверка и оков
• Монтажа: Принцип „Скопи Сам“ - Нашиот мебел е едноставен и брз за склопување
Појаснување:
• Доставата е за околу 5-10 работни дена од денот на нарачката!

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 5 ч.