649 ден. за сет од 3 ЛЕД сијалици со далечински управувач

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 649 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.03.2022  до  31.08.2022 

Добивате:
 Сет од 3 ЛЕД сијалици со далечински управувач
 Идеални за кујни, гардероби и многу други места без осветлување или како декорација и засилување на основното осветлување
 На грбот на сијалицата има капак и на него има самолеплив налепник, со кој ќе ја залепите сијалицата на посакуваното место
 Прилагодување на интензитетот на светлината преку далечинско управување
 Долг животен век на батериите, бидејќи LED светлата трошат малку енергија
 Сијалиците можат да се вклучат со притискање на означениот клуч на LED сијалицата, како и преку далечинскиот управувач
 Преку далечинскиот управувач, може да се вклучат и исклучат сијалиците, да се прилагоди силата на осветлување и да се вклучи тајмерот на 30 или 60 мин.
 Количина: 3 ЛЕД сијалици во едно пакување

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 3 дена и 6 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 3 дена и 6 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 3 дена и 6 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 6 ч.