Со купон од 100 ден. и доплата од 900 ден. добивате ноќевање за 2 лица во период од 24.03 - 06-07.2022 год. во Вила „Коста“ - Охрид

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Купи за 100 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1400 ден.
    • Попуст 29%
    • Заштедуваш 400 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.03.2022  до  31.08.2022 

Со купон од 100 ден. и доплата од 900 ден. добивате:
 Ноќевање за 2 лица
 Сите апартмани имаат француски лежај
 Хигиената е на високо ниво
 Апартманите имаат посебен влез, сопствен тоалет, пешкири (мал и голем), фен, пегла, ТВ- кабелска, интернет (WI-FI)
 Пред апартманите имате простор за седење на дворните гарнитури за да се напиете кафе, припремено во малите чајни кујни на секој апартман, на невероватна локација пред ѕидините од Долна Порта.
 Во кујните имате на располагање прибор за краток престој
 Во близината на само некоку чекори имате многу културни знаменитости, ресторани, пицерии, кафичи, продавници и сл.
Појаснување:
 Купонот може да се користи исклучиво во периодот од 24.03 - 06.07.2022 год.
 За време на викендите потребно е престојувате 2 ноќевања, односно да купите два ваучери
Доплати:
 За деца се доплаќа директно во објектот (сумата за доплата претходно се договара со сопственикот)
 За трет возрасен исто така се доплаќа на лице место по договор
НАПОМЕНА:
 Купонот НЕ ВАЖИ за државни празници (Велигден, 1 Мај, Бајрам, Свети Кирил и Методи)
Процедурата за купување на купонот е следнава:
 Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите на тел. 070/ 249 507 или на испратите е-маил на vilakosta@gmail.com за да направите предрезервација на апартманот.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Можете да контактирате и на Viber и WhatsApp - Коста
- Купонот го испраќате на е-mail до апартманите како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдуваПри check-in во вилата потребно е да прикажете испечатени купони кои претходно сте гo испратиле на e-mail

ул. Цар Самоил бр. 26, Охрид
тел: 070/ 249 507
e-mail: vilakosta@gmail.com

Потребна е претходна резервација на термин на тел. 070/ 249 507


„Вила Коста“
Охрид, вечниот град на митскиот Балкан, волшебниот рид на Македонија, со своето исконско пулсирање ги поврзува старите во новите времиња, за навек, бидејќи:
Тој е жив град две илјади и четиристотини години, легитимен наследник на Лихнид, град со вткаени дострели на силната античка цивилизација; градот Охрид е всушност културната историја на Република Македонија во мало.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 3 дена и 6 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 3 дена и 6 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 3 дена и 6 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 6 ч.