Летувајте во Сутоморе - Црна Гора! 7 ноќевања за 1 лице на база полн пансион во Lux Vila „Sonce“ во термини по Ваш избор (01.06 - 20.06; 20.06 - 10.07; 10.07 - 31.08; 01.09 - 15.09 и 15.09 - 30.09.2022 год.)


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 99 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.06.2022  до  30.06.2022 

 7 ноќевања за 1 лице на база полн пансион / Термини - 01.06 - 20.06.2022 год. или 15.09 - 30.09.2022 год. - 10.113 ден. (163 евра)
 7 ноќевања за 1 лице на база полн пансион / Термини - 20.06 - 10.07.2022 год. или 01.09 - 15.09.2022 год. - 12.917 ден. (208 евра)
 7 ноќевања за 1 лице на база полн пансион / Термини - 10.07 - 31.08.2022 год. - 17.557 ден. (283 евра)

Појаснување:
 Купонот може да се користи исклучиво во периодот од 01.06 - 20.0620.06 - 10.0710.07 - 31.0801.09 - 15.09 и 15.09 - 30.09.2022 год.
 Оброците се служат во Ресторанот „Konoba Akustik“
Доплати:
 За деца не е потребно да купувате купон.
 За деца од 0 - 2 год. е бесплатно
 За деца од 2 - 7 год. се плаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен на база полн пансион
 За трет возрасен и деца на 7 год. купувате купон и ја доплаќате редовната цена на понудата
 Сите доплати се вршат директно во вилата на рецепција
Програма за исхрана:
 Доручек: (солено, благо, кајгана, мини-пица, пита, качамак, мусли ...), мед, кафе, чај, млеко...
 Ручек: чорба, главно јадење (гулаш, грав, мусака, колбас, грашок, полнети пиперки, ѓувеч...), салата, леб
 Вечера: чорба, главно јадење (избор месо и риба на скара), салата и леб
 Вила „Сонце“ се наоѓа во центарот на Сутоморе, во близина на маркет и плоштадот и на само неколку мин. од Апартмани и Ресторан „Konoba Akustik“. Имотот има 17 соби со 38 кревети. Собите се опремени со сосема нов и модерен мебел. Вилата располага со прекрасен двор и градина опкружена со палми и цвеќиња. Дворот е украсен да направи вистинска оаза на мирот за сите гости.
 Ресторанот „Konoba Akustik“ се наоѓа на самото шеталиште на 100 м од морето. Може да Ви понуди домашна и медитеранска храна. Може и да се пофалат како единствени во Сутоморе кои секој ден имаат тамбураши.
Процедурата за купување на купонот е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон +381 64 290 4539; +381 64 000 113 0 или на +382 68 169 269 или на е-маил nikola.akustik@gmail.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail до апартманите како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдуваПри check-in во хотелот потребно е да прикажете испечатени купони кои претходно сте гo испратиле на e-mail до апартманите.


Сутоморе, шеталиште бб
Покажи ми го патот
Телефони за контакт:

+381 642 904 539
+382 681 692 69
+381 64 000 1130
e-mail:
nikola.akustik@gmail.com
Facebook
WEB

 Задолжителна е предрезервација на термин на +381 642 904 539; +381 64 000 1130 или +382 681 692 69 или на e-mail: nikola.akustik@gmail.com

Ресторан и апартмани „Konoba Akustik“ Сутоморе

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе барови, дискотеки, забавни пракови за деца и други објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 15 ч. 2 мин.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 15 ч. 3 мин.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 15 ч. 3 мин.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 15 ч. 5 мин.