4.999 ден. за Iskra Батериска сабјеста пила J0F-2ET-10.8 + 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 84 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.03.2022  до  31.07.2022 
Добивате:
Iskra Батериска сабјеста пила J0F-2ET-10.8
Технички карактеристики:
- Напон: 10,8V
- Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)
- Брзина на сечење: 0-2100 / мин-1
- Мозочен удар на сечилото на пилата: 15 мм (максимум)
- Сечење на: 80 мм (дрво) и 7 мм (мек метал)
- Димензии на пакетот (во мм): 420 (L) x 90 (W) x 135 (H)
- Нето тежина: 1,0 кг
- Бруто тежина: 1,125 кг
- 24 месеци гаранција

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 3 дена и 7 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 3 дена и 7 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 3 дена и 7 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 7 ч.