9.490 ден. за IKSRA бензиски тример - модел TU430SEU

Со купување на овој ваучер добивате 126 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.03.2022  до  31.07.2022 
Добивате:
• IKSRA бензиски тример - модел TU430SEU
• Спецификации:
- Волумен на моторот: 42,7 cm3
- моќност: 1,35 kW
- RPM на моторот:
- Глава со конец: 6525 вртежи во минута
- глава со сечило: 6900 вртежи во минута
- Тип на моторот: двотактен
- Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L
- Должина на палка за косење: 1640 мм
- Вид на рачка: шипка
- Глава на низата: 30 430 mm
- Глава на сечилото: 5 255 mm
- Димензии на пакување (во мм):
- Моторна кутија: 330 (L) x 260 (W) x 330 (H)
- Кутија за косење: 110 (L) x 110 (W) x 1655 (H)
- Нето тежина: 5,7 кг
- Бруто тежина: 6,3 кг

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 5 ч.