28.990 ден. за IKSRA бензиска косила - модел HG53SMH-MA190 YAMAHA мотор

Со купување на овој ваучер добивате 270 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.03.2022  до  31.07.2022 
Добивате:
• IKSRA бензиска косила - модел HG53SMH-MA190 YAMAHA мотор
• Спецификации:
- Волумен на моторот: 189 см3
- моќност: 3,5 kW
- Брзина во мирување: 3000 вртежи во минута
- Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор (Јамаха)
- Воздушно ладење на моторот
- режим на возење: самоодна
- Капацитет на резервоарот за гориво: 1,0 L
- Капацитет на резервоарот за нафта: 0,6 L
- Прилагодлива висина на сечење: 20-75 mm
- 8 позиции за прилагодување на висината (централно)
- Максимална ширина на сечењето: 530 mm (21 ")
- тркала на лежиште:• Преден 178 мм  • Заден 254 mm 
- Обем на корпа за трева: 62L
- За тревници до: 1800 м²
- Димензии на пакувањето (во мм): 840 (L) x 580 (W) x 500
- Нето тежина: 37,2 кг
- Бруто тежина: 40 кг
- 24 месеци гаранција

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 6 дена и 16 ч.