790 ден. за медицински педикир во салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Купи за 790 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.02.2022  до  31.10.2022 

Добивате:
 Медицински педикир кој вклучува:
 Обработка на враснати нокти
 Чистење и дезинфекција на каналите под ноктната плочка
 Обработка на кутикули
 Чистење и полирање на ноктите
 нанесување на завршен лак
 Обработка на жуљеви и обработка на цело стапало и задебелени пети
 Здрави и негувани стапала.
Појаснување:
 НАПОМЕНА: Работиме со стоматолошки инструменти, секогаш стерилизирани пред почетокот на третманот
 Понудата важи само за жени!
 Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на телефон: 075/ 423 511
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
 При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен.

Ул. Емил Зола бр. 6-2/11
Нас. Кисела Вода
(кај стара рампа)
Покажи ми го патот
тел: 075/ 423 511
Работно Време:
пон-пет: 12:00 - 19:00 часот
е-маил: 
milosevskadaniela01@gmail.com

 Задолжителна е предходна резервација на термин на тел: 075/ 423 511


Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“
Грижете се за себе! Препуштете се во рацете на стручниот тим на Body&Soul, излечето го вашето тело и душа во пријатна атмосфера, почуствувајте се препородено со третманите за тело и лице кои ние ги нудиме за Вас.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Работен стол - модел FRAME - 15%
Kupinapopust.mk
Работен стол - модел FRAME
Уште 7 ч. 7 мин.
 
Гејмерски стол - модел Charles Red - 18%
Kupinapopust.mk
Гејмерски стол - модел Charles Red
Уште 7 ч. 7 мин.
 
Менаџерски стол - модел BARISTO HR - 10%
Kupinapopust.mk
Менаџерски стол - модел BARISTO HR
Уште 7 ч. 7 мин.