385 ден. за SHUYA дневни влошки 1 + 1 ГРАТИС - 10 парчиња во едно пакување

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  28.01.2022  до  31.03.2022 

Добивате:
 SHUYA дневни влошки 1 + 1 ГРАТИС - 10 парчиња во едно пакување
 Состав:
- неткаен материјал (памук)
- лента со анјонски чип со активен кислород и инфрацрвено зрачење
- материјал пропустлив во воздух
- суперапсорбентен материјал
- вентилација на долниот слој
- екстракт од нане и лаванда
• За беспрекорна интимна хигиена
• Затоа што секоја жена го заслужува најдоброто
Производител: Shuya
• Шифра на производот: 309012
Појаснување:
• За производот:
- Дејство -  Активен кислород - значително ја зголемува пропустливоста на воздухот и пристапот до кислород со инхибиција на растот на бактериите
- Анјони - ги отстрануваат бактериите, микробите и алергените, ги неутрализираат мирисите. Тие имаат антиинфламаторно и антибактериско дејство.
- Инфрацрвени зраци - ја подобруваат циркулацијата на крвта и обновување на клетките и со тоа го зајакнуваат имунитетот
Цел: Санитарните влошки SHUYA се антибактериски и дишат. Тие содржат патентирана лента со анјонски чип со активен кислород и инфрацрвено зрачење, кои имаат корисен ефект врз телото. Тие имаат антибактериско, антиинфламаторно и циркулаторно дејство. Тие имаат висок степен на апсорпција. Се додаваат нане и лаванда, кои создаваат чувство на свежина и смируваат. Секој пакет содржи вагинална картичка - тест за само-дијагностицирање на pH во интимната област на жената
 12 важни причини да изберете SHUYA:
1. Патентираната лента содржи анјони - 6100 негативни јони на кубен см - најголема концентрација во хигиенските производи.
2. Патентираната лента содржи активен кислород - рамномерно ослободува кислород за долготраен антибактериски ефект.
3. Патентираната лента содржи инфрацрвени зраци - ја подобрува циркулацијата на крвта, навлегувањето на кислород, го подобрува метаболизмот.
4. Патентираната лента содржи екстракт од нане и лаванда - ги неутрализира непријатните мириси и дава чувство на свежина.
5. Патентиран слој за насочување на протокот и одржување на сува површина во близина на кожата
6. Тие имаат исклучително висок степен на апсорпција.
7. Специјален слој со ефект на дишење.
8. Тие имаат посебна леплива лента за безбедност и удобност, бидејќи лепилото е базирано на храна, не е токсично и не остава траги.
9. Се користи чист и мек памучен материјал - нерециклиран, без белење, без хлор. Биоразградлив.
10. Секој пакет содржи вагинална картичка - тест за само-дијагностицирање на pH во интимната област на жената.
11. Пакување изработено од алуминиумска фолија, отпорно на влага, мувла и бактерии.
12. Секојa влошка е индивидуално спакувана во еколошко пакување


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк

• Производот се подигнува од канцелариите на kupinapopust или ви се доставува на ваша адреса со соодветна доплата.

Добре дојдовте во светот на Green Master – Свет на неограничен успех и благосостојба!

 Повеќе од 15 години Green Master помага во остварување на мечтите на многу луѓе за еден поубав, поздрав и поуспешен свет и повеќе од 15 години сме успешни во таа наша мисија.

Создаваме и нудиме единствени производи кои ја придобија довербата на милиони клиенти во повеќе од 15 земји од целиот свет. Сето тоа го постигнуваме благодарение на екипата на докажани професионалци во областа на медицината, техниката, иновациските технологии и маркетингот. Континуирано се развиваме во нови области и пазари, со нови идеи и проекти, успеавме да се докажеме дека сме најдобри со производите, можностите и соработката кои ги нудиме.

Производите во компанијата се поделени во три категории ЗДРАВЈЕ, УБАВИНА и ДОМ.

Програмата ЗДРАВЈЕ опфаќа широк асортиман на внимателно одбрани додатоци во исхраната од повеќе реномирани производители, како и на иновативни апарати кои што имаат позитивен ефект врз здравјето на луѓето.  

Во програмата УБАВИНА ќе пронајдете природна козметика со иновативни формули, производи кои што се светски хитови, и се специјално одбрани за Вас за перфектен здрав, младешки и негуван изглед.

Програмата ДОМ се одликува со еколошки иновативни производи  со висок квалитет и докажана

ефикасност. Тука на едно место ќе пронајдете производи за здраво готвење и чување на храна,

производи за чистење и перење кои не ја загадуваат животната средина, како и серија на

производи од волна со Woolmark сертификат.

Со Многу љубов,

Тимот на Green Master Македонија

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец и гарант за производот е фирмата ГРИН МАСТЕР ДООЕЛ увоз-извоз Скопје со седиште на АНАСТАС МИТРЕВ 19-а, Скопје, нас. Аеродром и ЕДБ  MK4057011514428

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 41 мин.