199 ден. за 1м двострана реупотреблива леплива лента - Ivy Grip Tape

Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Купи за 199 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.12.2021  до  31.10.2022 
Добивате:
1м двострана реупотреблива леплива лента - Ivy Grip Tape
• Соодветна за следниве површини: дрво, тапет, стакло, метал.
• Оваа лента може да се користи наместо мала полица за работи дома, во гаражата или во земјата.
• Боја: проѕирна
• Tехнологија на Ivy Grip Tape ви овозможува да ја залепите и отлепите лентата многу пати доверливо и ефикасно, без да оставите траги на површината
• По користењето на лепливата лента, таа мора да се измие со вода и ќе ги врати своите лепливи својства

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за мерење на крвен притисок
Kupinapopust.mk
Апарат за мерење на крвен притисок
Уште 7 дена и 2 ч.
 2 Купувачи
Работен стол - модел FRAME - 15%
Kupinapopust.mk
Работен стол - модел FRAME
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Гејмерски стол - модел Charles Red - 18%
Kupinapopust.mk
Гејмерски стол - модел Charles Red
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Менаџерски стол - модел BARISTO HR - 10%
Kupinapopust.mk
Менаџерски стол - модел BARISTO HR
Уште 7 дена и 2 ч.