Со купон од 428 ден. и доплата од 2424 ден. (39 еврa) добивате ноќевање за 1 лице во двокреветно студио во период од 01.01 - 31.01.2022 год. во Хотел „Four Leaf Clover“ - Банско

Со купување на овој ваучер добивате 42 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.01.2022  до  31.05.2022 
Со купон од 428 ден. и доплата во хотелот на рецепција од 2424 ден. (39 еврa) добивате:

• 1 ноќевање за 1 лице
• Бесплатен wifi интернет
• Бесплатен приватен паркинг
• Туристичката такса е вклучена во цената
• Целосно уживање на чист планински воздух во прекрасното Банско.
Појаснување:
• Понудата е валидна во период од 01.01 - 31.01.2022 год.
• За да го добиете попустот потребно е да остварите минимум 2 ноќевања за 2 лица!
Доплати:
• За деца не е потребно да се купува купон.
• За деца до 5 год. е БЕСПЛАТНО.
• За деца од 5 - 12 год. сместени на дополнително легло се доплаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен
• За трет возрасен се купува купон и се доплаќа 75% од вкупната сума на еден возрасен
• Сауна и парна бања - 10 евра по лице за 1 час
• Џакузи - 41 евро за 3 лица за 1 час
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
• Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот: +359 074 986 407088 748 2525 или на e-mail: reservation@fourleafclover-bansko.com за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


 ул. St.Yavor, 18
Банско, Бугарија 2770
Покажи ми го патот


 тел +359 074 986 407
088 748 2525
e-mail: 
reservation@fourleafclover-bansko.com
WEB

Потребна е претходна резервација нател. +359 074 986 407 или 088 748 2525 или на е-маил: reservation@fourleafclover-bansko.com


Hotel „Four Leaf Clover“ - Банско 

Овој хотел на своите гости им нуди пристапна локација, место за одмор, забава и скијање. Гондолата и ски патеките се во близина на хотелот односно се на оддалеченост од 15 минути пешачење. За сите гости во хотелот има слободно паркинг место. Апартманите се пространи и се целосно опремени односно ги содржат сите удобности за прекрсен престој и одмор. Гостите во овој хотел можат да се релаксираат во сауна и во затворениот базен.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 50 мин.