39% попуст или 539 ден. за безжични слушалки P15

Со купување на овој ваучер добивате 21 "kupinapopust" поени.

Купи за 549 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 899 ден.
    • Попуст 39%
    • Заштедуваш 350 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.12.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
• Безжични слушалки P15
• Одличен дизајн и функционалност
• Овозможуваат да уживате во музиката и слободно да конвертирате помеѓу режим на музика и телефонски повици
• Лесни за управување, со копчиња за контрола на волумен и менување на песна.
• Вграден Bluetooth за лесна конекција
• Вградена радио функција


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 24 мин.