32% попуст или 4099 ден. за електричен регистар за бања - модел ST BRG-450N

Со купување на овој ваучер добивате 71 "kupinapopust" поени.

Купи за 4099 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 5999 ден.
    • Попуст 32%
    • Заштедуваш 1900 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.12.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Електричен регистар за бања - модел ST BRG-450N
 Бела боја
 Моќност 450W
 Термостат со ЛЦД Дисплеј
 12 реда цевки
 Водоотпорност и отпорност на прашина IP24
 Димензии 62x9x107 цм
 Шифра на производот: 60542
 Гаранција: 360 дена

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 1 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 3 дена и 1 ч.