699 ден. за старопланински мелем за хемориди и анална фисура

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Купи за 699 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.12.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
Старопланински мелем за хемориди и анална фисура
Појаснување:
• Доколку од било која причина не сте задоволни од нашите производи,ние ви гарантираме враќање на целиот износ
• Упатство за потреба на хемориди:
- Нанесете го мелемот два пати на ден на погодената област. Времетраењето на третманот е минимум десет дена. За тоа време не е неопходно да се држите никаква диета со шеќер, но се препорачува избегнување на употреба на алкохол, зачинета храна и кафе. Ако има крварење, слободно зголемете го бројот на облоги. Внимавајте на хигиената. Едноставно заборавете да користите тоалетна хартија за време на терапијата.
• Упатство за употреба на анална фисура:
- Потопување во топла вода петнаесет минути, неколку пати на ден, особено по празнење на цревата, ќе помогне да се релаксира аналниот мускул. Не треба да се користат бањи и сапуни, бидејќи тие можат да предизвикаат иритација. Наша топла препорака е употребата на мелемот Стара Планина против хемороиди, кој меѓу другото содржи раствор на борна киселина, која инаку е нетоксична и има функција на собирање и зајакнување на оштетените мускулни влакна, потоа екстракт од кантарион, невен и равнец, како и повидон јод.силно антисептично дејство. Мелемот е апсолутно природен, безопасен и исклучително ефикасен. Мора да напоменеме дека доколку некое лице има проблем со анална фисура од хроничен тип, т.е. доколку не се лекува на време, хируршката интервенција и помошта од хирург е крајното решение.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 3 дена и 10 ч.