10 третмани масажа и пилинг 2000 денари во ,,LUVSTUDIO


Купи за 2000 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 2500 ден.
  • Попуст 20%
  • Заштедуваш 500 ден.
 • Преостанато време
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  28.10.2021  до  31.07.2022 

Добивате: 10 третмани масажа и пилинг 2000 денари

 • Живееме во брз свет кој ни остава мал простор за да се препуштиме на самите себе. Секој од нас заслужува момент за себе, еден од докажаните начини како да си одвоите убав момент лично за себе е преку нашите масажи. Која е придобивката од масажите се прашувате?  Придобивките се многубројни, како некои би ги наброиле: Намалување на стресот и зголемување на релаксацијата. Намалување на болката и мускулната болка и напнатост. Подобрување на циркулацијата, енергијата и будноста, намалување на крвниот притисок. Нудиме и антицелулитни масажи, мадеро. Секој човек заслужува да се чувствува удобно во својата кожа, ние сме тука да ви направиме да се чувствувате пријатно и релаксирано од Понеделник до Сабота од 11:00 - 19:00ч.
 • Појаснување:
   Купонот може да се користи веднаш со претходна резервација на телефон: 077 950 282
   При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
  • При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен.
ул. Мишко Михајловски 17, Кисела вода.

zarevskamagi@gmail.com

077 950 282Појаснување:
 Купонот може да се користи веднаш со претходна резервација на телефон: 077 950 282
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
• При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен.

Живееме во брз свет кој ни остава малку простор за да се препуштиме на самите себе. Секој од нас заслужува момент за себе, еден од докажаните начини како да си одвоите убав момент лично за себе е преку нашите масажи. Која е придобивката од масажите се прашувате?  Придобивките се многубројни, како некои би ги наброиле: Намалување на стресот и зголемување на релаксацијата. Намалување на болката и мускулната болка и напнатост. Подобрување на циркулацијата, енергијата и будноста. Намалување на  крвниот притисок. Нудиме и антицелулитни масажи, мадеро како и други услуги: топла и ладна депилација, педикир. Секој човек заслужува да се чувствува удобно во својата кожа, ние сме тука да Ви направиме да се чувствувате пријатно и релаксирано од Понеделник до Сабота од 11:00 - 19:00ч. Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 1 ден и 6 ч.