1399 ден. за сет од 3 масички во крем боја - модел ХАНА 69


Со купување на овој ваучер добивате 23 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.01.2022  до  31.05.2022 

Добивате:
• Сет од 3 масички - модел ХАНА 69
• Боја: крем
• Шифра: BF69
• Материјал: иверица 18mm
• Дрвени ногарки
Димензии:
- дијаметар 35cm; висина 47cm
- дијаметар 35cm; висина 49cm
- дијаметар 35cm; висина 51cm
- Димензии на пакување: 36.7х51х10.7cm
- Тежина: 6.5kg


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 48 мин.