8499 ден. за Iskra ERO IE-CD71-180S Батериска дупчалка

Со купување на овој ваучер добивате 153 "kupinapopust" поени.

Купи за 8499 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.08.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Iskra ERO IE-CD71-180S Батериска дупчалка
Технички карактеристики:

Карактеристики:

- Напон: 18V

- Моќност : 2 х Li-ion Батерија ( 2,0Ah )

- Вртежи во празно: во прва брзина: 0-400 / min-1; во втора брзина: 0-1500 / min-1

- Степени на вртежен момент: 21+1; вртежен момент: 25 Nm

- LED сијалица

- Гумирана рачка

- Полнач за брзо полнење

- Самозатезна глава : Ø 0,8-10mm(max)

- Капацитет на дупчење : 22 mm (дрво), 8 mm (железо)

- Гаранција 2 година

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 1 ден и 7 ч.