2599 ден. за Ротациска брусилка Iskra ERO IE-AJ8-240

Со купување на овој ваучер добивате 55 "kupinapopust" поени.

Купи за 2599 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.08.2021  до  31.07.2022 

Добивате:

• Моќност: 230-240V~50Hz

• Јачина: 240W

• Број на вртежи: 12.000 min-1

• Број на вибрации: 24.000 min-1

• Пречник на вибрациски круг: 2 mm

• Брусна плоча: Ø125 mm

• Сад за собирање прашина

• Димензии (mm): 200 x 125 x 170

• Тежина: 1,3 kg

2 години гаранција

Постапка за превзимање на производот:

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

• За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

• Производот се испорачува исклучиво со достава. 

• За плаќање при превземање на производот доставата се доплаќа.Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 27 мин.