5999 ден. за Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG2200

Со купување на овој ваучер добивате 114 "kupinapopust" поени.

Купи за 5999 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.08.2021  до  31.07.2022 

Добивате:

 Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG900

Појаснување:

Напон: 230-240V~50Hz

- Јачина: 2200W
- Вртежи: 6600 rpm во празен од
- Осовина: M14
- 3 дотатни положби за рачката
- Подесување на рачката – лево/десно 90°
- Антивибрациска рачка
- Големина на диск: Ø230 mm
- Поспор старт
- Димензии на пакување (во mm): 525 (Д) x 125 (Ш) x 175 (В)

- 2 години гаранција

Постапка за превзимање на производот:

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

• За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

• Производот се испорачува исклучиво со достава. 

• За плаќање при превземање на производот доставата се доплаќа.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 2 дена и 18 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 2 дена и 18 ч.