699 ден. за Iskra ERO FST029

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 699 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.08.2021  до  31.07.2022 

- Наставки за навртување 25mm (24 парчиња):

- Рамни наставки (SL)(4 парчиња): 5 / 2 x 6 / 7

- Крстач наставки (PH)(12 парчиња): 1 / 10 x 2 / 3

- Квадратни наставки (S)(8 парчиња): 1 / 6 x 2 / 3

- Наставки за навртување 50mm (2 парчиња):

- Крстач наставки (PH)(1 парчe): 2

- Квадратни наставки (S)(1 парчe): 2

- Магнетна рачка за наставки (1 парче)

- Насадни клучеви (2 парчиња): 6 / 8 mm

- Пакување: блистер

- Димензии на блистерот (во mm): 215 (Д) x 31 (Ш) x 225 (В)

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 45 мин.