1199 ден. за Iskra ERO FST050

Со купување на овој ваучер добивате 25 "kupinapopust" поени.

Купи за 1199 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1399 ден.
    • Попуст 14%
    • Заштедуваш 200 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.08.2021  до  28.02.2023 
* HSS бургии (6 парчиња): 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm
* Бургии за бетон (6 парчиња): 5 / 2 x 6 / 2 x 8 / 10 mm
* Бургии за дрво (5 парчиња): 4 / 5 / 6 / 8 / 10 mm, карбонски челик
* Наставки за навртување 25mm (30 парчиња):
* Рамни наставки (SL): 3 / 5 / 6 / 7 / 8
* Крстач наставки (PH): 0 / 1 / 2 / 3
* Крстач наставки со ѕвезда (PZ): 0 / 1 / 2 / 3
* Квадратни наставки (S): 1 / 2 / 2 / 3
* Torx наставки (T): 10 / 15 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40
* Имбус наставки (Н): 3 / 4 / 5 / 5 / 6 / 6
* Одвртувач со насаден клуч (1 парче)
* Магнетен продолжеток за наставки (1 парче)
* Либела (1 парче)
* Пакување: куфер
* Димензии на куферот (во mm):191 (Д) x 50 (Ш) x 175 (В)
Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 1 ден и 23 ч.
 3 Купувачи
Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 1 ден и 23 ч.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 1 ден и 23 ч.
 2 Купувачи
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 1 ден и 23 ч.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 1 ден и 23 ч.
 5 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 1 ден и 23 ч.
 
Мини машина за шиење - 30%
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 1 ден и 23 ч.
 1 Купувач
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 1 ден и 23 ч.
 1 Купувач