2049 ден. за Детски шатор со тунел

Со купување на овој ваучер добивате 46 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2399 ден.
    • Попуст 15%
    • Заштедуваш 350 ден.
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.07.2021  до  11.02.2022 

Добивате:
- Прекрасен, функционален и преносен сет од детски шатори и игрална поврзани со тунел, создадено за авантури.
- Идеален за имагинативна и креативна игра, може да се користи дома и надвор.
- Лесен и преносен, подот е водоотпорен, а доаѓа и со ташна за носење,
- Освен како сет, деловите може да се користат и поединечно.
- Многу лесно се чисти, со обична крпа или благ раствор на сапуница.
- Идеален за дома, дворот, градината, паркот, забави, градинка, итн.
-Има повеќе отвори со што овозможува циркулација на воздухот,.
- Исклучително лесно за склопување и расклопување без користење алатки.
- Изработен е од полиестер
Димензии
- Шатор 105 х135cm
- Тунел 46 х120cm
-Игрална 120 х36 х72cm

Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Производот се испорачува исклучиво со достава. 
 За плаќање при превземање на производот доставата се доплаќа.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 17 мин.