1049 ден. за Детски билјард 

Со купување на овој ваучер добивате 22 "kupinapopust" поени.

Купи за 1049 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1499 ден.
    • Попуст 30%
    • Заштедуваш 450 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.07.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
- Друштвена спортска игра за сите љубители на билјардот
- Лесно склоплива и пренослива.
- Сетот содржи маса, 16 квалитетни топчиња,триаголник за топчињата, и 2штеки.
- Димензии: 65х 37х 17cm

Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Производот се испорачува исклучиво со достава. 
 За плаќање при превземање на производот доставата се доплаќа.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 11 ч. 53 мин.