999 ден. за  Сет за фудбал 

Со купување на овој ваучер добивате 35 "kupinapopust" поени.

Купи за 999 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1499 ден.
    • Попуст 33%
    • Заштедуваш 500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  29.07.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
Сетот содржи 2 фудбалски гола со мрежа и една фудбалска топка.
Димензии на статива:
висина 60cm
должина 85cm
ширина 42cm
Сетот е составен од пластика, не зафаќа многу простор па може да го носите со себе каде и да посакате.
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Производот се испорачува исклучиво со достава. 
 За плаќање при превземање на производот доставата се доплаќа.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 2 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 3 дена и 2 ч.