1499 ден. за Бебешка подлога со пијано

Со купување на овој ваучер добивате 42 "kupinapopust" поени.

Купи за 1499 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1799 ден.
    • Попуст 17%
    • Заштедуваш 300 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  29.07.2021  до  31.07.2022 

Добивате:

- Подлогата лесно се склопува и соржи мека рачка која му помага на бебето да стои или да се исправи.

- Производот содржи пијано кое работи на батерии и свири различни детски мелодии (пијаното користи 3 x 1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето)

- Различните детски мелодии помагаат во развојот на сетилото за слух.

- До 3 месееци бебето лежи на подлогата и го привлекуваат различните бои и тропките, после 4 месеци го привлекуваат звуците од пијаното, после 6 месеци може да седи на подлогата.

- На самата рачка има играчки: огледалце, глодалка и тропки кои помагаат за когнитивниот развој кај детето.

- Димензии на производот: 70 сm x 42 сm x 56 cm.

- Подлогата може да се поврзе со кабелче со телефон и микрофон.

Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Производот се испорачува исклучиво со достава. 

 За плаќање при превземање на производот доставата се доплаќа.
Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 4 мин.