1849 ден. за Детски базен Bestway 1.83m x 51cm 

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Купи за 1849 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2199 ден.
    • Попуст 16%
    • Заштедуваш 350 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  28.06.2021  до  31.07.2022 
Добивате:
Димензии: 1.83m x 51cm
Производител: Bestway
Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете.
Одличен за вашиот двор или градина.
Појаснување:

 Производот се испорачува исклучиво со достава.
Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 2 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 3 дена и 2 ч.