499 ден. за Дигитална лажица за мерење

Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Купи за 499 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 599 ден.
  • Попуст 17%
  • Заштедуваш 100 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  05.04.2021  до  31.10.2022 

Добивате:

Направена е од безбеден материјал.
Идеална за мерење на мали количини, за додатоци во исхраната, храна за бебиња и готвење.
ЛЦД Екран
Квалитетна и едноставна за користење
Најголема тежина за мерење – 300гр.
Димензии: 23 x 5.5 x 2.5 cm
Работи со една батерија

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за мерење на крвен притисок
Kupinapopust.mk
Апарат за мерење на крвен притисок
Уште 1 ден и 19 ч.
 2 Купувачи
Работен стол - модел FRAME - 15%
Kupinapopust.mk
Работен стол - модел FRAME
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Гејмерски стол - модел Charles Red - 18%
Kupinapopust.mk
Гејмерски стол - модел Charles Red
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Менаџерски стол - модел BARISTO HR - 10%
Kupinapopust.mk
Менаџерски стол - модел BARISTO HR
Уште 1 ден и 19 ч.