Со купон од 149 ден. и доплата од 970 ден. добивате испитување на д-димери, седиментација, LDH, CRP, диференцијална крвна слика во ПЗУ „Индус Медика“

Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Купи за 149 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1630 ден.
  • Попуст 40%
  • Заштедуваш 660 ден.
 • Преостанато време
 • 12 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  30.03.2021  до  31.07.2022 

Со купон од 149 ден. и доплата од 970 ден. во лабораторијата добивате испитување на:

- Д-Димери
- Седиментација
Диференцијална крвна слика
LDH
CRP

Време за земање на крв од 08.30 до 12.00 часот, резултатите се добиваат во истот ден.

Регуларната цена на ова испитување е 1630 денари. 

Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш!
 Не е потребна претходна резервација на термин.
 За подетални информации јавете се на 02/ 5 511 325 или 075/ 550 334


Ул. 50 Дивизија бр.24
(кај Виталија под клинички центар)
Покажи ми го патот
тел: 02/ 5 511 325
075/ 550 334
e-mail
indusmedika.mk@gmail.com
Работно време:
пон - петок - 08:00 - 18:00
саб - 09.00 - 14.00

 За подетални информации јавете се на тел. 02/ 5 511 325 и 075/ 550 334

ПЗУ „Индус Медика“ - Дијагностичка лабораторија за Цитологија, Микробиологија и Биохемија

10 год. со Вас - Долгогодишно искуство во областа на цитологија, микробиологија и биохемијa

- Микробиолошки анализи
- Сите микробиолошки испитувања
- Цитологија
- Цитологија на сите телесни течности
- ПАП тест
- Второ мислење
- Биохемиски анализи 
- Сите биохемиски анализи
- Алергии
- Целосен алергиски панел на: храна, полен, фунги, инсекти, прашина, животински влакна, лекови и други алергени.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 2 дена и 19 ч.