319 ден. за Мрежа за количка – Kikka Boo

Со купување на овој ваучер добивате 5 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 419 ден.
    • Попуст 24%
    • Заштедуваш 100 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  25.03.2021  до  31.05.2022 

Добивате:

Шифра: 55535
• Лесно се монтира во сите позиции на количката во седечка и во лежечка положба. Идеална за сите видови на количка.
• Димензии на пакувањето:12x21x2 cm.

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 1 ден и 6 ч.